Byty v projektu Nové Chabry nabízí super luxusní bydlení! Co na ně říkáte?

Hledáte byt v Praze a máte opravdu vysoké nároky? Nechcete se spokojit s průměrným bydlením a hledáte opravdu zajímavou lokalitu? Dobrou zprávou pro vás je, že v Praze vzniká stále velké množství nových projektů. Jedním z nejvýznamnějších je projekt s názvem Nové Chabry, který nabízí nadstandard, který se může přirovnávat k pětihvězdičkovému bydlení.

 

Čím překvapuje projekt Nové Chabry a kde vzniká?

Nový projekt Nové Chabry vzniká v severní části Prahy 8. Navazovat bude na okraj vilové zástavby, která se v této lokalitě již nachází. Hlavním cílem projektu Nové Chabry je zvýšení nabídky o luxusní bydlení v Praze. Lokalita je vybavena parkovacími místy a super je, že vzdálenost do centra Prahy je pouhých 15 minut a to hromadnou dopravou i automobilem. V těsné blízkosti projektu najdete Ďáblický háj a Přírodní parky Ládví a Draháň – Trója. Takže si můžete užívat i krás přírody.

 

 

Vybírat je opravdu z čeho!

O vznik projektu se zasloužila developerská společnost Star Group, která patří mezi nejvýznamnější firmy v oboru výstavby a projektování nových projektů v Praze. V rámci projektu Nové Chabry vzniknou 4 zcela nové bytové domy. Každý z nich bude čtyřpodlažní a celkem bude novým rezidentům nabídnuto 88 nových bytů. Dispozice pro byty Nové Chabry jsou od 1+kk až po prostorné 4+kk. Na výstavbu jsou využívány výhradně přírodní materiály. Společnost Star Group tedy myslela i na ekologii. Byty budou osazeny Eurookny, na podlaze budou dřevěné plovoucí podlahy a jistě potěší i interiérové dýhované dveře. Vše samozřejmě v moderním designu a s možnostmi nadstandardního vybavení…Na všem je možné se domluvit.

Stačí navštívit stránky www.nove-chabry.cz, kde se dozvíte vše potřebné.