Klimatizace Toshiba do kanceláře i domácnosti od Jetiklima

Léto je v plném proudu, a to znamená pro domácnost a kancelář co? Každodenní, neustálé horko střídané vlhkými dny z bouřek. Kvalitní klimatizace by tak v těchto dnech neměla být brána jako nadstandard, nýbrž jako naprostá samozřejmost. A od toho je tu společnost Jetiklima, která Vám dokáže nejen profesionálně poradit, ale i přichystat skvělou cenovou nabídku při řešení klimatizační jednotky. Klimatizaci bychom totiž neměli podceňovat – nejde pouze o náš momentální pocit, v některých případech je v sázce dokonce i naše zdraví! I Vaše může snadno a levně být klimatizace Toshiba, tedy pokud využijete této speciální nabídky.

Spolehněte se na Jetiklima
Sháníte-li do své domácnosti i kanceláře kvalitní klimatizaci, můžete se spolehnout na společnost Jetiklima. A to od profesionálního řešení návrhu, přes dodávku a montáž, až po servis klimatizací. Společnost se specializuje na klimatizace značky Toshiba. Též se na společnost máte možnost obrátit pokud máte v plánu řešit tepelné čerpadlo, teplovzdušné vytápění a rekuperaci. Cílem společnosti je ušetřit pro Vás co možná největší náklady. O kvalitě vypovídá spolupráce mimo jiné s firmami AHI Carrier, Toshiba, Klima-classic, Sanyo-Blue Trade, Montáže Izolací Kolín, Schiessl, KaS a další.

klimatizace

Chlazení není jedinou předností klimatizace
Klimatizace však není jen „sezónní“ záležitostí na 40-60 dní v roce během léta. Moderní klimatizace Toshiba řeší i vytápění (až -15°C venkovní teploty při 2/3 spotřebované energie oproti přímotopu), účinně pomáhají k odvlhčování vzduchu a jeho ideální cirkulaci. Navíc ještě myslí na důležité filtrování prachu a bakterií a ionizaci vzduchu. V nabídce společnosti Jetiklima naleznete jak klimatizace do domácnosti, tak i do komerčních prostor a klimatizační systémy.

Více informací a kompletní nabídku klimatizací naleznete na www.jetiklima.cz.