Autobusové zastávky nebo čekárny v precizním provedení od DELTA Svratka s.r.o.

Autobusové zastávky nebo čekárny reprezentují každou obec. Důležité je, aby byly dostatečně velké, aby cestujícím poskytly dostatečný komfort, měly by také být odolné a samozřejmě by měly i dobře vypadat. Právě takové autobusové zastávky DELTA Svratka s.r.o. umí. Jaká je jejich nabídka?

 

 

Prvotřídní materiál i konstrukce
DELTA Svratka s.r.o. patří k předním společnostem, které se zabývají výrobou různých typů dřevostaveb. Specializují se právě také na výrobu autobusových zastávek a čekáren, které nabízí hned v trojím provedení. Všechny tři typy potom spojuje použití prvotřídního materiálu – smrkového dřeva, které je známé svou vysokou odolností proti nepříznivým vlivům počasí, což je právě u autobusových čekáren a zastávek velmi důležité. Autobusové zastávky a čekárny nabízí o síle stěny 28 mm (na přání je možné zhotovit i o síle stěny 33 mm nebo 50 mm ). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje. Součástí nabízených čekáren jsou potom 2 – 4 ks pevných oken ( počet lze změnit ), vchod včetně zárubně a 2 ks jednoduchých laviček.

autobusová zastávka

Autobusové zastávky a čekárny třikrát jinak
DELTA Svratka s.r.o. nabízí autobusové čekárny Svratouch, Kocanda a Oflenda, které se od sebe liší svým provedením. Je možné je mít hned v několika rozměrech – záleží pouze na vašich požadavcích. Pro DELTA Svratka s.r.o. není žádný problém vyrobit autobusovou zastávku nebo čekárnu zcela podle vašich představ.

a

Nabízí mnohem více
Společnost DELTA Svratka s.r.o. umí i další typy dřevostaveb jako jsou zahradní domky, domky na nářadí, zahradní přístřešky, garážová stání, zahradní pergoly a další.

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz