Kamna pro každé využití

Hledáte kvalitní kamna pro vytápění chalup, dílen nebo jiných průmyslových prostor a nemůžete se stále rozhodnout, která kamna by byla ta nejlepší? Navštivte stránky ls-kamna.cz a vyberte si kvalitní kamna série Falco s ventilátorem, která jsou přesně tím pravým výrobkem pro vás.

 

 

 

Dvoukomorový systém spalování s vysokou účinností
kamnaHlavní předností kamen série Falco je bezpochyby teplovzdušný výměník s ventilátorem a dvoukomorový systém spalování, se kterým můžete dosáhnout maximální účinnosti hoření. Dřevo totiž nehoří jen ve spodní komoře, ale kouř je spalován rovněž v horní komoře, přes kterou musí procházet. Pouze tato technologie zaručuje maximální účinnost hoření (více než 80%) s minimálním objemem zbytkového popela. Díky tomuto způsobu vytápění se zvyšuje průměrná doba hoření jednotlivých polen a dochází tak k úspoře paliva o 30-40% v porovnání s ostatními kamny.

Široká možnost využití
Pro kamna série Falco naleznete uplatnění téměř všude. Můžete s nimi vytápět obytné prostory jako například rodinné domky, chalupy, byty a chaty. Své uplatnění najdou také v podnikatelských budovách jako jsou restaurace, klubovny, sklady, dílny, karosárny, překladiště a také můžete vytápět stavby, aby byly chráněny před mrazem. Spalovat lze i neštípaná polena s maximální délkou až 1m. Kamna Falco jsou velmi jednoduchá na obsluhu. Jejich výkon se reguluje množstvím přisávaného vzduchu, posuvnými otvory ve dvířkách.

Kompletní informace o kamnech Falco naleznete na www.ls-kamna.cz.