Podle čeho správně vybrat interiérové dveře?

 

Výběr interiérových dveří rozhodně není věc, kterou byste měli podceňovat. Dveře v domácnosti totiž plní velké množství funkcí, a správný výběr je tedy nepochybně nutný. Dveře musí být například dostatečně bezpečné, pohodlné při otevírání a zavírání, odolné a měly by i dobře vypadat. Abyste dokázali správně vybrat dveře, musíte vybírat tam, kde najdete velký výběr kvalitních produktů…

 

dveředveře

 

Velký výběr – to je EUROFORM Příbram
Specializovaná prodejna EUROFORM Příbram je v oblasti prodeje dveří jedním z největších prodejců v České republice. V sortimentu můžete najít velké množství rozličných druhů interiérových dveří, které jsou do domácnosti vhodné. vybírat můžete dveře od nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních výrobců. Kromě širokého sortimentu dveří nabízí specializovaná prodejna EUROFORM Příbram také odborné poradenství při samotném výběru, takže budete mít 100% záruku, že vyberete správně. Žádný tvar, rozměr ani atypický požadavek na dveře není překážkou. Odborníci z EUROFORM Příbram vám navrhnou vždy jen tu nejlepší variantu. Samozřejmostí je nabídka demontáže starých dveří a montážní práce při realizaci dveří nových.

  

dveře

 

Jaké dveře je možné mít?
Základní sortiment dveří tvoří interiérové dveře PRÜM. Jsou to vysoce kvalitní dveře od německého výrobce, který na trhu působí již od roku 1994 a na německém trhu patří k největším výrobcům vůbec. V nabídce jsou také interiérové dveře SOLODOR. Jedná se o dveře českého výrobce dřevěných dveří. České dveře jsou také od společnosti Nedroplast, která se soustředí na výrobu plastových dveří a oken. V sortimentu nechybí ani celoskleněné dveře, které dodává firma VV SKLO s. r. o. Široký výběr doplňků a komponentů ke všem nabízeným druhům dveří je samozřejmostí.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.oknapribram.cz