Proč realitka? Plzeň a její okolí se nejčastěji svěřuje do péče realitních kanceláří

Hledáte pozemek nebo nemovitost? Takový, který bude vyhovovat vašim požadavkům a představám. Nejlépe s funkčním zasíťováním, připojenou vodou a příjezdovou cestou? V dnešní době je velmi těžké najít objekt, který bude za dobrou cenu a zároveň mít nějaký smysl. Je těžké najít nějakou parcelu, na které se dá rovnou stavět. Často se lidé spíše snaží hledat sami. V mnoha případech ale podceňujeme služby realitních kanceláří. Dneska se podíváme na to, co může přinést spolupráce se správnou realitní kanceláří.

 

Je to moc drahé

Často se stává, že se lidé straní realitních kanceláří, a to právě proto, že se bojí, že je to bude stát nemalé peníze. Samozřejmě že si realitka bere provizi, vy přece taky neděláte svou práci zadarmo, tak co je na tom divného? Ale víte, co nakonec vyjde úplně nejvíce drahé? Právě samostatné rozhodnutí – bez zkouknutí odborníka – pro nekvalitní nemovitost, nebo nepoužitelný pozemek.

 

V čem tkví výhoda

Co když seženete pozemek nebo nemovitost, která má nějaký skrytý problém? Solidní realitní makléř vás vždy povede cestou, na které před koupí proklepnete všechno důležité. A to jak díky zkušenostem makléře, tak schopností dohledat všechny potřebné papíry a obejít úřady v takové míře, k čemu byste se třeba sami nedostali.

 

Osobní zkušenost

Stalo se vám někdy, že jste si vybrali pozemek, ale nebylo na něm připraveno zasíťování, ani neměl příjezdovou cestu a další důležité náležitosti? A stalo se vám naopak někdy, aby byla realitka schopná při koupi pozemku zařídit i dodatečné zasíťování nebo zařídit stavební povolení? A co více, třeba vám nabídnout i vlastní dřevostavbu? Pokud jste příjemně překvapeni, nebojte se zažít ten rozdíl. Realitka Plzeň – EHS Reality – společnost, na kterou se můžete obrátit, když chcete více.