Až se zima zeptá, kolik jste protopili…?

Odpověď na tuto otázku může být vaší noční můrou – už teď se děsíte, kolik opět za topení zaplatíte, nebo ji můžete hodit za hlavu, protože zvolíte chytré řešení. Takže?

 

 

 

Jednejte včas
Pokud chcete skutečně snížit náklady na vytápění v nadcházejícím zimním období, máte nejvyšší čas začít jednat! V příštím roce totiž dojde ke zvýšení sazby DPH a tak se vám může plánovaná investice značně prodražit.

Foukaná izolace – ideální řešení
Jednou z možností, jak významně snížit náklady na vytápění, je pořídit si kvalitní izolaci a právě takovou je izolace prostřednictvím metody foukané vlny. Tento typ izolace patří mezi nejefektivnější. Pomocí zateplení fouknou vlnou je možné ušetřit 20 až 30% ročních výdajů na topení. To je úspora, které s ostatními typy izolací dosáhnete jen velmi těžko! Kromě skvělých izolačních vlastností má foukaná izolace ještě několik dalších výhod. V první řadě je to nehořlavost, dále potom odolnost vůči plísním, hnilobám nebo škůdcům. Nespornou výhodou izolace pomocí foukané vlny je i její snadná a rychlá instalace.

izolace 2

Flexibilní řešení
Izolace pomocí foukané vlny se aplikuje ve stropních prostorech. Je možné ji použít na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Je možné ji aplikovat i ve členitějších prostorech, foukaná vlna zakryje vždy 100% plochy!

izolace 0

Odborníci a bonusy
Na izolaci pomocí foukané vlny se na českém trhu specializuje například společnost Foukané izolace s.r.o. Kromě rychlé a profesionální práce má pro své zákazníky připraveny tři velmi příjemné bonusy – skvělou cenu, nadstandardní záruku a dopravu po celé ČR zdarma

Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz .