EKOPLAST TELČ vám pomůže vylepšit bydlení

Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. působí na českém trhu již více než 20 let a specializuje se na výrobu a dodávku zařízení z plastických hmot. V jejich sortimentu tak najdete velmi zajímavé produkty, díky kterým si můžete vylepšit i vy své bydlení…

 

 

 

Pro relaxaci, pohodu a klid
V nabídce společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. najdete například hned několik druhů zahradních bazénů. V nabídce jsou přirpaveny plastové i laminátové bazény. Ty plastové můžete mít například i v atypickém provedení – EKOPLAST TELČ s.r.o. totiž umí vyrobit bazén přesně podle vašich představ. K bazénům nabízí společnost i veškeré příslušenství a můžete si u nich objednat i bazénovou dlažbu. Objednat si například můžete i vířivé vany nebo infrasauny, ve kterých můžete relaxovat pěkně v pohodlí domova. Pokud si chcete vodu užívat nejen na koupání, můžete si u společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. objednat i realizaci zahradního jezírka.

www.ekoplast.czwww.ekoplast.cz

Pro zvýšení efektivity bydlení
V současné době se stále více dere do popředí zájmu ekologické a úsporné bydlení. Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. proto připravila nabídku čistíren odpadních vod, čerpacích jímek, odlučovačů ropných látek a septiků, které jsou speciálně určené pro rodinné domy. U EKOPLAST TELČ s.r.o. najdete i odlučovače tuků nebo vodoměrné šachty.

Pro vaši maximální spokojenost
Kromě špičkových výrobků nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. i profesionální poradenství, budete-li mít k jejich výrobkům jakékoliv dotazy, neváhejte se na ně obrátit.

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.ekoplast.cz