Nečekejte na to, až vás zima překvapí

Zima se blíží. Pokud chcete mít doma teplo a pohodu a přitom ještě významně ušetřit vaše náklady na topení, máte nejvyšší čas začít jednat. Jak na to? Kontaktujte odborníky ze společnosti Foukané izolace s.r.o.

Jednoduché a rychlé řešení

Společnost působí na trhu již řádku let a za tuto dobu pomohla k úspoře nákladů za energie mnoha domácnostem a to velmi jednoduchým způsobem. Společnost totiž nabízí zateplení stropních prostor metodou foukané vlny.

Řešení pro každého

Kde je možné tuto metodu využít? Téměř kdekoliv. Foukaná vlna jako účinná izolace se aplikuje ve všech stropních prostorech. Je možné ji použít na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Je možné ji aplikovat i ve členitějších prostorech, foukaná vlna zakryje vždy 100% plochy!

 

Skvělé vlastnosti

Izolace pomocí foukané vlny má hned několik skvělých vlastností a díky tomu patří mezi nejúčinnější způsoby tepelné izolace. Kromě vysoké efektivity je to i nehořlavost, odolnost vůči plísním, hnilobám i škůdcům a také především snadná a rychlá instalace. Pomocí foukané vlny ušetříte 20 až 30% ročních výdajů na topení a to je úspora, která se rozhodně vyplatí.

Jednejte včas!

Pokud chcete ušetřit své výdaje na topení, měli byste začít jednat co nejdříve. V příštím roce totiž dojde ke zvýšení sazby DPH. Společnost Foukané izolace má pro vás i další bonusy – kromě profesionální a rychlé práce pro vás mají připravenou skvělou cenu, nadstandardní záruku a dopravu po celé ČR zdarma.

Kontakt na společnost Foukané izolace s.r.o. naleznete na www.foukaneizolace.cz .