Zázrak! Stále čistá okna zajistí nano impregnace!

Bydlíme v domě na vesnici, náš dům je až úplně na konci a všude kolem nás jsou jen pole. Asi si tedy dokážete představit, jakým klimatickým podmínkám je náš dům vystavený. Nejvíce ale dostávají zabrat naše krásná dřevěná okna, jelikož na nich ulpívají veškeré nečistoty, prach a voda. Máme v domě opravdu hodně oken a jejich mytí je opravdu náročné, tak jsme se s manželem rozhodli, že to pro jednou necháme na odbornících a třeba nám i poradí, jak se o okna starat tak, aby zůstala déle čistá a nemuseli jsme se o ně tolik starat.

Na internetu jsme našli spousty specializovaných firem na mytí oken, ale když jsme prošli veškeré recenze, hodnocení i komentáře od zákazníků, jasný vítěz zde byl. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění oken, fasád Ostrava,  která měla spousty kladných ohlasů od spokojených zákazníků. Když jsme pak procházeli jejich stránky, našli jsme něco zajímavého, zjistili jsme, že existuje tzv. nano impregnace oken, která zajistí, že okna zůstanou dlouho čistá i bez údržby. Funguje to na principu lotosového květu, kdy se na okna nanese nano vrstva a jakmile se na ni dostane nečistota nebo voda, vše se začne shlukovat do kuliček a když zafouká, vše se odvalí z okna pryč. Natolik nás to zaujalo, že jsme ihned firmu zkontaktovali, domluvili termín mytí oken i nanesení nano impregnace a ještě týž den nám zaslali finanční nabídku.

 

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně načas. Ihned se pustili do práce. Nejprve okna důkladně umyli pomocí rozmýváku. Opravdu si dali záležet, aby je zbavili veškerých nečistot. Následně okna setřeli pomocí gumové stěrky. Poté nanesli již zmíněnou nano impregnaci a nakonec okna vyleštili pouze pomocí bavlněné pleny.

Jejich práce byla opravdu rychlá a precizní. S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli nadmíru spokojeni a určitě budeme doporučovat dále. Kvalita práce, komunikace se zákazníkem a cena, to je to, čím se tato úklidová firma může pyšnit.

Kvalitní čištění, tepování koberců kartáčovým strojem

Ke službám, které firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kartáčovým strojem Ostrava,  svým zákazníkům nabízí, patří kvalitní čištění koberců. Špičková německá účinná chemie TS má velkou zásluhu na precizním vyčištění koberce. Její účinek spočívá v proniknutí hluboko do struktury koberce a v efektivním pohlcení všech nežádoucích nečistot. Kvalitní čištění koberců může být realizováno několika metodami čištění. Firma A SERVIS si po řadě zkušeností vybrala osvědčený strojový způsob čištění koberců kartáčovým strojem. 

 

 

Firmy, které k čištění koberců používají pouze extrakční metody čištění, nemohou zaručit 100% výsledek, tak jako je tomu při použití kartáčového stroje. Nekvalitní vyčištění koberce extrakční metodou je způsobeno tím, že tato metoda je založena na vstříknutí vody a chemie do podsady koberce a v zápětí její okamžité odsátí. Není zde využito žádné kartáčování a tak nemůže dojít k odstranění veškerých nečistot z koberce.

Kvalitní čištění a tepování koberců má několik fází. Začátek procesu strojového čištění spočívá v nanesení a vsáknutí chemie TS do koberce, kde se nechá chvíli působit. Dále následuje krok, při kterém je koberec podroben preciznímu mechanickému čištění kotoučovým strojem. Tento kotoučový stroj zajistí odstranění zatvrdlých a zaschlých částic nečistot z vláken koberce. Pokud nastane případ, že se nežádoucí nečistoty nedaří ani po opakovaném působení kotoučového stroje důkladně vyčistit, znečištěná místa je možné ještě manuálně odstranit koncentrovanějším roztokem chemie.

Závěrečná fáze zahrnuje použití vysoce výkonného průmyslového tlakového vysavače se speciální zúženou hubicí. Celý povrch koberce je zbaven veškeré vody a vlhkosti společně s uvolněnými nečistotami, alergeny a nežádoucími pachy a koberec je tak důkladně vydezinfikován.