Bydlet Na Kopečku rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace

 

Bydlení na kopečku se dá vyložit dvěma různými způsoby. Pokud se jedná o bydlení na kopci, poblíž vesnice, jistě si užijete dostatek soukromí a klidu, ale také velmi složitý přístup. Druhou možností bydlení Na Kopečku je bydlení téměř v centru hlavního města. Na Kopečku je totiž nový projekt developerské společnosti Konhefr, stavby a interiéry s.r.o.

 

Moderní novostavba s vysokým standardem. To je bydlení Na Kopečku!

Developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. je v oblasti výstavby bytů v Praze ostříleným profesionálem. Na svém kontě má již velké množství projektů. Drtivá většina z nich se také stala držitelem významných architektonických ocenění. Bohaté zkušenosti s výstavbou developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. zužitkovala právě pro projekt Na Kopečku.

 

 

V jednoduchosti je skrytá elegance

Projekt Na Kopečku netvoří žádné stavby s extravagantním designem. Tentokrát se jedná o bytový komplex v Horních Počernicích, který je tvořen jednoduchými stavbami. Ty v sobě ovšem ukrývají skrytou eleganci a především maximální funkčnost. Jednotlivé bytové jednotky jsou nabízeny v dispozicích 1+kk až 4+kk.

 

Zkušení architekti se opět vyznamenali

I stavba s jednoduchým designem může skýtat maximální komfort a pohodlí. Přesně a to se také soustředil tým zkušených bytových architektů při návrhu celé stavby. Jednotlivé byty v projektu Na Kopečku disponují velkou vzdušností a maximálním využitím interiérových prostor. Díky zkušenostem se to opravdu podařilo.

Přesvědčit se můžete sami na www.bytykonhefr.cz.