I v létě je rozumné přemýšlet i snížení nákladů zimního vytápění domů

Trápí vás ještě stále to, že ačkoli loňská zima nebyla tak mrazivá, jako v předešlých letech, vaše náklady za vytápění zůstaly stejné? Na vině je zdražování energií a také zvyšující se požadavky na komfort, kdy si prostě doma raději udržujeme teplejší vzduch, abychom nemuseli chodit zabalení ve svetru. Přemýšlíte i v létě nad tím, jak snížit výdaje za vytápění v zimě a neomezovat se v komfortu? V tom případě přemýšlíte správně, protože právě letní období je ideální ke správné volbě a realizaci řešení úspor vytápění.

 

Máte dost času na to, abyste dokázali vybrat správně

Na trhu existuje mnoho produktů, které se mají postarat o snížení nákladů na vytápění. Je zapotřebí hlavně správně vybrat takové, které by konkrétně pro vás byly nejúčinnější. Některé metody se specializují na zmírnění tepelných ztrát při vytápění. Jiné na účinnější ohřev vzduchu, další na zajištění správného větrání. Ideální volbou je vybrat takovou metodu, která by splňovala více parametrů. Existuje způsob, jak zajistit účinné větrání bez tepelných ztrát, temperaci místnosti, ohřev vzduchu zdarma a navíc s přijatelnými pořizovacími náklady?

 

Ano! A nabízí ho společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o.

Společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. na našem trhu nabízí solární ventilace. Jedná se o produkt, díky kterému zajistíte i v zimním období účinné větrání místností bez tepelných ztrát a navíc můžete ohřívat v místnosti vzduch zcela zdarma. Vše díky sluneční energii a panelům, které se instalují na fasádu budovy. Jedná se o solární panely SolHeat. K zajištění účinného větrání nejprve vzduch zvenčí nasají do konstrukce panelu, kde se pomocí solární energie ohřeje. Teprve poté je vpouštěn do místnosti. Větrání je důležité vzhledem k boji proti vlhkosti a plísním a díky solárním ventilacím nebudete muset větrat okny a ztrácet tak drahocenné teplo. Panely SolHeat mají ještě jednu užitečnou funkci. Nemusí totiž nasávat jen chladný vzduch zvenčí, ale také vzduch přímo z místnosti. V panelech se jeho teplota ještě zvýší a je vpouštěn zpět do místnosti. Tak dochází k ohřevu teploty v interiéru, zcela zdarma.

 

Kompletní informace o solárních ventilacích společnosti PAVLŮ-Complex, s.r.o. najdete na www.solarniventilace.cz.