Bytový park Prosek přináší moderní bydlení pro každého!

Pokud je vaším snem moderní bydlení v Praze, můžete si ho nyní splnit. Bytový park Prosek totiž nabízí stále nové moderní byty k prodeji, které rozhodně stojí za vaši pozornost. V čem je Bytový park Prosek jiný a proč zvolit bydlení v této lokalitě?
Atraktivní bydlení pro každého!

Nové byty Prosek jsou výbornou volbou pro každého, kdo hledá moderní bydlení v atraktivní lokalitě v Praze. Bytový park Prosek se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 – Střížkov, která je ideální pro mladé i starší páry ale i pro rodiny s dětmi. Bytový park Prosek tvoří tři moderní rezidenční budovy, které se nachází na ulici Lovosická a jsou zasazeny do vznikajícího parčíku. Zeleň najdete také ve vnitroblocích, tady si například můžete odpočinout po náročném dni v práci. V bytovém parku se nachází celkem 138 bytů, které jsou právě nyní připraveny k prodeji. Byty jsou ve velikostech 1+kk až 4+kk.

 

Prvotřídní bydlení zaručeno

Bytový park Prosek byl postaven za použití těch nejmodernějších technologií a metod, takže se můžete těšit na opravdu vysoký komfort bydlení. Bytový Park Prosek byl zastřešen společností Finep, která patří ke špičkám ve svém oboru. Výhodou bytů v lokalitě Prosek je i to, že je možné jejich dispozice případně upravit zcela podle vašeho přání. V blízkosti bytového parku se nachází vše, co je k životu potřeba – tedy sportoviště, restaurace, bary, lékař a samozřejmě i příroda.

Neváhejte, protože byty v této lokalitě mizí doslova před očima…