Nenechte teplo unikat střechou

Pokud máte zateplený váš dům, ale stále vás trápí úniky tepla, možná to je nedostatečně zateplenou střechou. Právě tou totiž může unikat velké množství tepla, a tím budou vaše výdaje za energie stále vysoké. Přemýšlíte, co s tím?

 
  
  

Zateplete střechu moderními metodami
Díky metodě foukané izolace bude střecha kvalitně zateplená a pomocí foukané minerální vlny můžete zateplit stropní a střešní konstrukce nejen rodinných domů, ale také průmyslových objektů, bytových domů a mnoha dalších typů budov ( školy, školky, zdravotní střediska, kulturní domy, požární zbrojnice, sokolovny ). Tato technologie může být využita u novostaveb i starších domů a dokonce i na opravu starších a poškozených izolací.

www.foukaneizolace.cz

Minerální vlna opravdu pomáhá
Foukaná izolace z minerální vlny má vynikající tepelné vlastnosti a dokáže snížit vaše nynější výdaje až o 30%. Výhodou její aplikace jsou i malé nároky na stavební připravenost. To vše díky tomu, že materiál je dopravován do zateplované konstrukce pneumaticky, pomocí hadice. Tato doprava je jednoduchá a efektivní. Aplikace je rychlá, jednoduchá a může se provádět za plného provozu budovy. Minerální vlna také velmi dobře odolává plísním, škůdcům, hlodavcům a hmyzu. Materiál je nenasákavý, drží původní tvar a je absolutně nehořlavý. Vyplní kompletně všechny dutiny, škvíry i mezery a vy si tak můžete být jistí, že z domu již nebude zbytečně unikat žádné teplo.

Více informací o tomto druhu zateplování střech a kompletní nabídku služeb naleznete na

www.foukaneizolace.cz.