Cementotřískové desky CETRIS® jako chytré řešení pro každou stavbu

Jednoduchá řešení bývají ta nejlepší a nejefektivnější. Toto nepsané pravidlo potvrzují i cementotřískové desky CETRIS®, které se vyznačují hned několika zajímavými vlastnostmi, které přináší nejen do světa bydlení vysoký komfort a funkčnost.

 
 
 
 
Spojení materiálu – správná volba
Cementotřískové desky CETRIS® v sobě slučují výtečné vlastnosti dvou materiálů: cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky a dají se snadno upravovat. Desky CETRIS® mají i řadu dalších skvělých vlastností. Mezi nejvýraznější z nich patří vysoká pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, jsou dokonce odolné i proti extrémním mrazům a plísním, hmyzu i houbám. Desky mají také vynikající zvukově izolační vlastnosti, jsou hygienicky nezávadné a také odolné proti ohni (klasifikace desek CETRIS® je podle třídy reakce na oheň dle evropské normy EN 13 501-1 je A2-s1,d0 – nehořlavá).

cetris

Použít se dají téměř kdekoliv
Velkou výhodou cementotřískových desek CETRIS® je jejich snadná opracovatelnost, ze které pramení jejich široké možnosti použití. Desky se dají použít na realizaci odvětraných fasádních systémů, podlahových, stěnových, střešních i protipožárních systémů. Je možné je použít i jako podhledy, sokly nebo i jako ztracené bednění. Své využití najdou i při realizaci dopravních staveb nebo při opláštění výtahových šachet. Desky se vyrábí hned v několika tloušťkách, rozměrech, lze přiobjednat služby broušení, frézování, vrtání nebo lze objednat i desky s konečnou povrchovou úpravou.

Více informací najdete na www.cetris.cz