Chcete, aby se vám ve vašem novém domě dobře dýchalo? Pořiďte si montovanou dřevostavbu

Nenechte se zmást pojmem „montovaná dřevostavba“. Tu totiž ve výsledku nemusíte rozeznat od stavby zděné. Naopak bude disponovat vlastnostmi, o nichž si její zděná kolegyně může jen nechat zdát.


Dřevo coby časem prověřený přírodní materiál v první řadě disponuje skvělými izolačními vlastnostmi. Z toho důvodu jsou moderní dřevostavby, nízkoenergetické domy a montované stavebnicové domy minimálně energeticky náročné. To však není jejich jedinou předností.

 

Zaměřeno na kvalitní dřevostavby

Kvalitní dřevostavba svým obyvatelům poskytuje celkově příjemné zázemí a zdravé klima. Především se v ní dobře dýchá. Spojení moderních technologií a postupů s výhodami přírodního a tisíciletími prověřeného přírodního materiálu zkrátka nese své ovoce. Za jedné podmínky: zvolíte-li kvalitního dodavatele.

 

Spolupracujte s profesionály v oboru

Jedním z předních výrobců kvalitních dřevostaveb je společnost DŘEVOSTAVBY Refiz s. r. o. (www.refiz.cz) s více než dvacetiletou působností na trhu, v jejíž nabídce (a názvu) najdete hned tři služby najednou: RE jako realizace montovaných domů, FI značí finanční poradenství a Z pak zprostředkování realitních služeb.

 

Žádné zálohové platby

Hlavní předností společnosti ovšem je, že před zahájením stavby nevyžaduje zálohovou platbu. Zákazník si tak může být jistý, že platí jen za odvedenou práci, což jednoznačně zvyšuje jak kvalitu a bezpečnost, ale i celkovou důvěryhodnost společnosti. Ta navíc ke každé zakázce přistupuje
jako k individuálnímu projektu a maximálně tak vychází vstříc přáním a požadavkům jeho budoucích majitelů.

 

Krátká doba výstavby

Samotná stavba dřevostavby je ve srovnání se stavbou zděného domu mnohem rychlejší, a to až několikanásobně. Od prvního kroku, jímž je montáž kostry domu, a kroku posledního, kterým je provedení omítky, vás dělí zhruba padesát dní. Stěhovat se prakticky můžete po necelých dvou měsících od zahájení stavby. Nevěříte? Tak se o tom přesvědčte na vlastní kůži.