Stůjte na kvalitě! Pomůže vám PROFI am BAU CM, spol. s r.o.

Kvalitní podlaha je základem každé budovy, o tom není pochyb. Jak ale rozhodnout o té správné? Jaký materiál použít? Pokud si nevíte rady, není nic jednoduššího než se obrátit na specialistu – nechejte si poradit od PROFI am BAU CM, spol. s r.o.

Záruka nejvyšší kvality
Společnost PROFI am BAU CM působí na českém trhu téměř dvacet let. Během této doby si společnost získala mnoho spokojených zákazníků, kterým dodala kvalitní materiál pro realizaci jejich staveb. Co za tím stojí? PROFI am BAU CM dodává výhradně kvalitní a osvědčené materiály od mateřské společnosti Ernstbrunner Kalktechnik GmbH, Rakousko.

Revoluční cementové lité potěry
V nabídce PROFI am BAU CM naleznete například „revoluční“ cementové samonivelační lité potěry. PROFI samonivelační lité cementové potěry jsou vhodné pro všechny běžné typy podlah i pro podlahové vytápění. Jejich výjimečné složení navíc umožňuje použití ve vlhkých provozech. Potěry jsou čerpatelné a díky své konzistenci velmi dobře zpracovatelné.

1

Společnost PROFI am BAU CM má v nabídce samonivelační cementový litý potěr Profi Zementfliessestrich E 225 nebo samonivelační cementový litý potěr Profi Zementfliessestrich E 300.

Výjimečný litý beton
Společnost PROFI am BAU CM nabízí mnohem více. V nabídce naleznete například i litý beton Profi Fliessbeton C16/20 nebo C25/30. Jedná se o kvalitní beton se speciálními vlastnostmi – čerpatelnost v mokrém stavu. Vyznačuje se i vysokou pevností – po 28 dnech větší než 20 (30) MPa.

Ať již budujete cokoliv, obraťte se na odborníky ze společnosti PROFI am BAU CM. Kompletní nabídku produktů a potřebné kontakty naleznete na

www.profiambau.cz .