Rakouské podlahy pro podlahové vytápění

 

Dřevo je nejstarším stavebním prvkem, jaké lidstvo zná. Už odnepaměti se ho snažíme zkrotit, zpracovávat a vnášet jeho přírodní atmosféru do našich příbytků a domovů. Jde o jasný důkaz elegance a nadčasovosti. Vhodně zpracované dřevěné podlahy dokáží v jakékoliv místnosti nezaměnitelný půvab, ale co když chceme dřevěné podlahy tam, kde zároveň požadujeme podlahové vytápění? V takovém případě se nechte zavést do světa, kde vládnou rakouské podlahy, které jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jde o elegantní prvek s příchutí přírodní atmosféry s dlouhou životností a precizním vzhledem.

 

drevoRakouské dřevěné podlahy

Pokud se podíváme na nejnovější moderně pojaté trendy, zjistíme, že selské dřevo se dostává do stále většího popředí zájmu. Jde o třívrstvé dřevo, jelikož jednotlivé lamely jsou skládané do sendvičové konstrukce.

První nášlapnou vrstvu tvoří cca 4mm vrstva z velmi ušlechtilého dřeva. Na spodní části objevíte protitahovou dýhu. Prostředek je tvořen příčně vloženými lamelky. Selské dřevo je vhodné jak pro lepení, tak i pro pokládku podobnou plovoucí podlaze.

 

Senzační selské dřevo

Selské dřevo je sortiment, který dokáže ukojit i tu nejnáročnější klientelu hledající kvalitní kročejové a izolační vlastnosti. Především pak oceníte možnost vytápění pod takovou podlahou. Podlahy ze selského dřeva jsou vhodné v historických budovách, chatách i chalupách.

Právě v těchto prostorech působí nejvěrohodněji. To však neznamená, že si je nemůžete ulovit do svého interiérového konceptu směřující k přírodním prvkům. Pokládka podlahy ze selského dřeva je velmi rychlá a rovněž renovovatelná klasickým broušením, takže jde o podlahu na celý život.

 

Pokud vás zajímají i další informace o podlaze ze selského dřeva, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.indrevo.cz/.