Co dělat, když se vám nelíbí rovné linie moderního nábytku?

Architektonické trendy v současnosti v oblasti interiérového kladou zvýšený důraz na využití rovných a čistých linií. To se promítá samozřejmě i na nabídce nábytku od jednotlivých prodejců a výrobců. Kreativita a zaoblené tvary jsou stranou a nábytek se vyrábí v podobě geometrických obrazců. Architektonické trendy jsou sice jasně dané, ale nikdy nemohou vyhovovat každému. Co dělat, když místo klasických rovných linií máte rádi eleganci v podobě zaoblených tvarů a elegantních křivek nábytku?

 

Zaměřte se na italský nábytek

Pokud se například podíváte na to, jak vypadá v současnosti italský nábytek, jen těžko byste hledali rovné a čisté linie geometrických tvarů. I přesto je italský nábytek považován za velmi působivý. Design italského nábytku je totiž nadčasový. S malými změnami se vyrábí prakticky stejně už několik desetiletí a je symbolem stylových a luxusních interiérů v domácnostech i komerčních prostorách. Zaoblení jednotlivých tvarů a maximální preciznost v provedení společně s kvalitou výrobního dřeva dává vzniknout nábytku, který elegantní byl, je a ještě dlouho bude i bez výrazných změn.

 

Kde ale hledat?

Je pravda, že většina prodejců se v dnešní době a zcela jiný druh nábytku, než je italský. Celkově prodejci ze své nabídky stále více vynechávají kvalitní masivní nábytek a specializují se na nábytek z dřevotřískových desek. Naštěstí i na našem trhu se ještě najdou specializovaní prodejci kvalitního nábytku v italském stylu. Jedním z nich je například obchod AV interiéry.

 

AV interiéry nabízí nábytek různých stylů

Obchod AV interiéry se zaměřuje a dovoz a prodej kvalitních, i když a našem trhu poněkud netradičních druhů nábytku. Mezi ně patí i kvalitní italský nábytek ve stylu provance vyráběný ze dřeva paulownie v kombinaci s překližkou. Tento nábytek se standardně dodává v elegantním provedení bílé patiny, černé patiny nebo ořechu. Na přání lze dodat i v jiných barevných provedeních. V nabídce AV interiéry ale můžete najít i koloniální nábytek a exotický nábytek z masivu a to dokonce přímo od výrobců v daných destinacích.

Detailní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.