Pohodovou relaxaci si v zimním období užijete hlavně v sauně! Jak na to?

Určitě to znáte – nepříjemné sychravé podzimní a zimní počasí nás mnohdy dostáváí do psychické nepohody a brzy se dostavuje i únava. Tělo je prochladlé, nestihne se dostatečně ohřát a vy si často přijdete bez energie. Sauna je proto ideální volbou pro relaxaci těla, jeho prohřátí, regeneraci a tím i doplnění postrádaných sil…

 
  

Neplaťte zbytečně za drahé saunování v salonech…
saunaJistě jste už i vy vyzkoušeli kouzlo a blahodárné účinky sauny, ať už v lázních, salonech či jiných rehabilitačních nebo wellness zařízeních. Je ale nutné donekonečna platit za saunu v drahých lázních? Není, protože si můžete pořídit vlastní. Mít doma vlastní saunu představuje komfort, který si budete užívat stále, bez dojíždění, v pohodlí domova. Kouzlo sauny si také budete moci dopřát kdykoliv jen budete chtít. Jak na to?

Vital Trend nabízí skvělé sauny pro každého
Společnost Vital Trend s.r.o. se již dlouhá léta zabývá výrobou typizovaných saun a výrobou saun na míru pro veřejné a právě i pro domácí užití. Můžete si tedy nechat vyrobit saunu přesně podle vašich představ a možností. Vital Trend s.r.o. umí sauny do interiéru nebo třeba i na zahradu. Nabízejí se zde tři základní druhy relaxace: finská sauna, infrasauna a kombinovaná sauna. Finská sauna představuje tradiční metodu sanování, založenou na otužení organismu (vysoké rozehřátí a následné zchlazení organismu). Infrasauna je potom určena pro hloubkové prohřátí, uvolnění problémových partií těla a detoxikaci organismu. Kombinovaná sauna je skvělým spojením obou těchto procedur, je tak ideální volbou pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, kterou metodu zvolit nebo si rádi dopřejí obojí.

Zvažujete, kterou saunu zvolit? Potřebujete poradit s prostorem nebo s umístěním sauny? Chcete atypickou saunu a nevyhovují vám typizované rozměry? S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na pracovníky Vital Trendu, rádi vám poradí.

Kompletní nabídku saun na míru naleznete na www.vital-trend.cz.