Pronajměte si Ledárnu a přeneste se do neuspěchané doby našich babiček!

 

Nebojte se, nebudeme vás nutit k nějakým extrémním otužovacím kurzům. Ledárna je jméno jedné z nejkrásnějších horských chalup, které si můžete pronajmout. Je zařízena ve stylu našich babiček a současně doplněna moderním zařízením. Během pobytu se přenesete do krásné a poklidné doby a současně zůstanete ve spojení s vymoženostmi současnosti. Kde a co si můžete užít?

 

Atraktivní poloha – 300m od lyžařského areálu

Chalupa Ledárna se nachází přímo v centru malebného horského střediska Černý důl a díky tomu nabízí příjemně strávenou dovolenou po celý rok. Na jaře, v létě i na podzim můžete z místa podnikat výlety a poznávat krásy Krkonoš. V zimě oceníte, že do lyžařského areálu to budete mít jen pouhých 300 m! Chalupa leží na vlastním oploceném pozemku a na zahradě se nachází přírodní jezírko, pro děti je připraveno dětské hřiště a dospěláci si mohou po náročném dni užít venkovní vířivku.

 img 5788 large

 

Interiér zařízen pro vaši maximální spokojenost

Chalupa nabízí ubytování ve 2 pětilůžkových a 2 dvoulůžkových apartmánech. Nezáleží na tom, který zvolíte, protože všechny místnosti jsou vybaveny skvostným restaurovaným krkonošským nábytkem. Hned při vstupu na vás dýchne atmosféra starých časů a současně i luxus. Dominantou chalupy je moderně vybavená prostorná kuchyně a světnice, které dominují kachlová kamna s velkým prosklením krbové vložky. A pozor – pokud budete chtít, můžete si ustlat za pecí! Vybavení je skvěle doplněno tím nejlepším z dnešní doby – v celé roubence je podlahové topení, k dispozici budete mít samozřejmě TV a bar a nechybí ani sauna!

 

Takovou pohodu nikde jinde nenajdete. Rezervaci můžete provést na www.chalupyroubal.cz