Máte rádi vzhled starých roubeném a podobných chalup?

Krkonoše jsou proslulé nejen jako velké lyžařské středisko, ale také z hlediska architektonického. V oblasti Krkonoš je totiž největší výskyt roubených chalup. Krása a půvab roubenek již okouzlily mnoho z nás. Mnozí z nás by si také chtěli nechat postavit vlastní chalupu přesně v tomto stylu. Tento sen se nyní může stát skutečností.
 

Roubenky nyní mohou stát po celé republice
Pokud chcete obdivovat krásu roubenek, nemusíte kvůli tomu jezdit až do Krkonoš. Můžete si nechat postavit svou vlastní roubenou chalupu kdekoli v republice. Stačí k tomu jediné. Kontaktovat společnost Roubenky Roubal. Tato společnost se na stavbu roubenek a poloroubenek specializuje již dlouhodobě a v této oblasti má již mnoho zkušeností. Roubená stavba od firmy Roubal bude vypadat přesně, jako tyto stavby v Krkonoších.

 

Nechte si postavit roubenku podle svých představ
Firma Roubenky Roubal se specializuje na realizace staveb, jako jsou roubenky, poloroubenky, roubené stavby, roubené domy, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu. Samozřejmostí firmy Roubal je komunikace a spolupráce se zákazníkem. Firma je připravena stavbu postavit přesně podle vašich představ a plánů. A dokonce nechybí ani dodávka na klíč včetně možnosti vybavení stavby klasickým dobovým krkonošským nábytkem. Firma zajistí také kompletní práce spojené se stavbou a to od zajištění a výběru pozemku až po jeho úklid po realizaci stavby.

Kompletní informace naleznete na www.roubenkyroubal.cz