Co je dominantou každé ložnice? Jednoznačně postel!

Postel je jednoznačně jedna z mála věcí, ke které se stále rádi vracíme. Na posteli probíhá regenerace po těžkém pracovním dni. Z postele také máme mnoho příjemných zážitků. Je proto potřeba, aby postel byla opravdu kvalitní a přesně vyhovovala vašim potřebám.

 


Co všechno je třeba vědět, při výběru postele?

Postel je část nábytku, která se skládá z několika částí. Výběr těchto částí není radno podceňovat a vybírat opravdu pečlivě. Jedná se o korpus postele, rošty a matrace. Korpus postele je především designován záležitost. Korpusy vybíráme podle našeho vkusu tak, aby se nám líbily a hodili se do daného stylu vybavení. Rošty a matrace jsou určeny pro náš kvalitní spánek. Můžete vybírat tvrdší nebo měkké varianty. Podle toho, co je pro vás pohodlnější.

 

Jaké jsou druhy postelí?

Druhů postelí je samozřejmě více. Jinou postel si budete vybírat do ložnice, jinou do pokoje pro hosty a jinou do dětského pokoje. Pokud máte v domácnosti méně místa, můžete si vybrat některou ze široké nabídky postelí s úložným prostorem. Vaše děti také jistě ocení, když jim do pokoje pořídíte patrovou postel. Patrová postel je pro děti opravdovým zážitkem. A vybírání postele do ložnice bude jistě velmi příjemné. Manželské postele se standardně vyrábí v rozměrech 160x200cm nebo 180×200. Ovšem není problém objednat si na přání i větší. A čalouněné postele se jistě stanou okrasou každé místnosti.

 

Velice rozsáhlou nabídku postelí do celého domu naleznete na www.jena-nabytek.cz.