Mytí a nano impregnaci oken přenechávám odborníkům. Práce ve výškách Brno

Špína na oknech je vždy viditelná a ještě horší to je, když na ně svítí sluníčko. To je potom vidět i sebemenší smítko prachu. V takovýchto situacích nezbývá než okna umýt, ale protože tuto úklidovou činnost nemám příliš ráda a snažím se jí vyhýbat, poptala jsem se kamarádek, zda neví o nějaké firmě nebo paní na úklid, která by mi v bytě okna umyla. Ani jsem netušila, kolik lidí v mém okolí si nechává okna profesionálně mýt.

 

Kontaktů se mi sešlo hned několik, proto jsem sedla k počítači a na internetu si všechny tyto úklidové společnosti začala hezky prověřovat. Po mém menším průzkumu mě nakonec nejvíce zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, mytí oken Brno, která provádí také nano impregnaci GLP venkovních oken a skel. Tato impregnace je hydrofobní, tzn. odpuzuje špínu i vodu a okna zůstávají čistá. Je to skvělé řešení pro těžko přístupná okna, velké plochy a střešní okna. Po dobu cca pěti let není nutné venkovní plochy vůbec umývat. To je úžasné. GLP se sice dražší, ale v některých případech se vyplatí.

 

 

Objednala jsem si tedy jak oboustranné mytí oken včetně rámů a parapetů, tak GLP nano impregnační nátěr střešních oken. Přístup firmy byl velice seriózní, nebyl problém s termínem, vyšli mi vstříc a okna mi přišli umýt odpoledne, abych si nemusela brát v práci dovolenou. Zaměstnanci byli slušní a práce jim šla pěkně od ruky. Bylo vidět, že s touto prací mají opravdu velké zkušenosti. Okna umyli během krátké doby a vše bylo krásně čisté a lesklé. Nevím, jak to dělají, ale na oknech nezůstávají žádné kruhy a stopy od leštění, které jsem vždy na oknech měla a snažila jsem se je vyleštit. Zkrátka některé činnosti je lepší svěřit odborníkům.

Spolehlivá úklidová firma na voskování, impregnaci a čištění podlah

Ve škole jsme potřebovali umýt podlahy ve dvou tělocvičnách. Žáci totiž většinou nemají úctu ke školnímu majetku nebo jsou prostě neopatrní, proto je na podlaze spousta špatně umyvatelných šmouh. Nechtěli jsme touto náročnou prací zatěžovat naše paní uklizečky, protože jsem ani nevěděli, zda by podlaha šla snadno vyčistit. Raději jsme si najali úklidovou firmu. Firmu, která má již s touto prací mnohaleté zkušenosti. Firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., voskování, impregnace, čištění podlah Brno.

Termín čištění jsme si domluvili na dobu, kdy škola bude prázdná. V tomto nám firma mohla bez problémů vyjít vstříc. Pracovníci dorazili včas. Báli jsme se, jestli jich na dvě velké tělocvičny není málo. Oni si ale efektivně rozdělili práci, pracovali bez přestávek a hotovo měli coby dup. Nejprve pomocí speciálního stroje podlahy vyčistili od zákeřných šmouh, šlo jim to ale bez problémů. Nakonec podlahy navoskovali. Měli jsme z voskování trochu obavy. Báli jsme se, aby podlaha neklouzala, což je v tělocvičně dost nežádoucí. Vosk byl ale protiskluzový, tudíž opravdu neklouzal.

 

 

S výkonem zaměstnanců úklidové firmy A SERVIS jsme velice spokojeni. Nemůžeme si na nic stěžovat. Profesionální přístup firmy a jejích pracovníků nás ohromil. Až bude podlahy třeba umýt příště, už víme, kde a koho hledat. Navíc přemýšlíme také o využití služby mytí oken, kterou tato firma nabízí. Některá okna školy máme totiž špatně dostupná, chtělo by to proto odborníky, kteří umějí pracovat ve výškách. Na úklidovou firmu A SERVIS je ale rozhodně spoleh.