Nenechte ostré sluneční paprsky, aby vás obtěžovaly

Nechcete aby vás v parných slunečních dnech obtěžovaly ostré sluneční paprsky? Nebo aby vám noční světlo z pouličního osvětlení bránilo v kvalitním spánku? Řešení je jednoduché. Nechte si namontovat na svá okna předokenní rolety od společnosti Alurol.

 

 
  

Předokenní roleta je zárukou spokojenosti
Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být plastové nebo hliníkové v 25 barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván různých velikostech, v závislosti na výšce rolety.

roleta

Možnosti výběru předokenních rolet
Výběr předokenních rolet od společnosti Alurol je rozsáhlý, aby vyhovoval všem typům domů. Velmi důležitým znakem je tvar schránky. Pro dodatečně montované rolety na stávající dům se zpravidla používají schránky zkosené(ALUROL Basic), čtvrtkulaté (ALUROL Present) nebo půlkulaté (ALUROL Progress). Při plánování novostaveb jistě oceníte možnost roletové schránky pod omítku. Jejich spodní strana slouží jako revizní klapka a zároveň tvoří i horní špaletu okna. Posledním rozhodováním při výběru předokenních rolet je už jen možnost ovládání rolet. Vybírat můžete mezi manuálním nebo elektrickým. Při elektrickém ovládáním můžete také mít možnost centrálního a dálkového ovládání.

Kompletní nabídku předokenních rolet naleznete na www.alurol.com.