Dala zima zabrat vaší peněžence? Přemýšlejte, jak ušetřit za vytápění

 

Ačkoli letošní zima netrhala letité rekordy v minusových hodnotách na teploměru, byla vytrvalá a zdlouhavá. Zima vždy přináší nutnost vytápění domácností. Protože se každoročně zvedají ceny energií, kterými domov vytápíme, zvedají se i náklady na jejich pořízení a na celkové vytápění. Jestli jste museli na letošní zimu i vy vynaložit větší finanční prostředky na vytápění, neváhejte a zateplete svůj dům kvalitní minerální vatou či fasádním polystyrenem.

 

Zateplení přinese značné úspory
izolacePři zateplení fasády každého domu okamžitě snížíte jeho nároky na vytápění. Zateplení fasády přinese vašemu domu vyšší komfort bydlení, snižují náklady na vytápění a chlazení, lépe v interiéru udrží optimální teplotu, zvyšují estetický vzhled budovy, zvyšují životnost fasády a zvýší také celkovou cenu domu. Zateplení fasády se nejčastěji provádí fasádním polystyrenem a minerální vatou. Každá z těchto možností má své klady i zápory. Je pouze na vás, pro jaký druh zateplení se rozhodnete.

   

Sehnat polystyren nebo vatu není problém. Ale ty ceny!
Fasádní polystyren a minerální vatu máte možnost sehnat v každých stavebninách. Ceny jednotlivých obchodů bývají ovšem různorodé a mnohdy i předražené. Jestli chcete nakupovat polystyren a minerální vatu levně, navštivte internetové stavebniny StavbaOnline.cz. V sortimentu těchto internetových stavebnin najdete fasádní polystyren a minerální vatu za skvělé ceny, které vás jistě překvapí. To ještě není vše. za skvělé ceny zde najdete také ostatní produkty, které jsou třeba pro zateplení fasády. Mezi tyto produkty se řadí například, lepící a stěrkové tmely, armovací mřížky, omítky, fasádní hmoždinky, profily, penetrace fasádní barvy, lepící pistolové pěny a mnoho dalších výrobků.

 

Kompletní nabídku a ceny naleznete na www.stavbaonline.cz