Jak se staví roubenky a poloroubenky?

Roubenky a poloroubenky jsou velmi specifickým druhem dřevostavby. Nejčastěji se s nimi můžeme setkat v Krkonoších, ale najdeme je i v ostatních částech republiky. Estetický vzhled masivního dřeva přiláká pozornost již na dálku a rozhodně zaujme více, než klasické dřevostavby z dřevotřískových desek. Bohužel jen málokterá společnost v dnešní době ještě ví, jak se roubenky vlastně staví. Většina výrobců se soustředí právě na moderní dřevostavby a na roubenky zapomíná. Naštěstí je tu firma Roubenky Roubal.

 

Roubenky Roubal se na tyto stavby dokonce specializuje
Společnost Roubenky Roubal je jednou z mála firem, která zná postup stavby roubenek a umí je kvalitně postavit. A co více. Tato firma je v oboru výstavby roubenek a poloroubenek specialistou a odborníkem. Na tento druh výstavby se soustředí již dlouhodobě a stále získává nové zkušenosti, které uplatňuje u nových zákazníků. Výstavba probíhá výhradně z vysoce kvalitního smrkového dřeva. Celý postup výstavby roubenky probíhá přesně tak, jak má. Díky takto profesionálnímu přístupu a kvalitě svých služeb se společnost Roubenky Roubal stala předním dodavatelem roubenek pro oblast Krkonoš, kde už má za sebou desítky úspěšných realizací.

 

roubenka

 

Nevíte si rady? Nechte si poradit!
Pokud toužíte po tom, nechat si postavit krásnou roubenku, ale nevíte si rady, můžete se na společnost Roubenky Roubal bez problémů obrátit. Díky zkušenostem v této oblasti dokáže totiž firma nabídnout i odborné poradenství. Na základě schůzky a zjištění vašich požadavků dokáže firma zpracovat detailní návrh stavby přesně podle vašich představ a potřeb. Výjimkou není ani realizace roubenky na klíč, při které se nebudete muset starat téměř o nic. Navíc vám společnost dokáže pomoci i se stylovým vybavením interiéru roubenky dobovým nábytkem. Celému interiéru může dodat luxusní vzhled, který bude ladit s celou stavbou.

 

Kompletní informace najdete na www.roubenkyroubal.cz.