ARBO – zahradnictví

arboARBO – zahradnictví s.r.o. je personálně totožný pokračovatel firmy Falkenauerová-ARBOR, která se od roku 1990 věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní náplní činnosti firmy je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy v okolí nových obchodních a průmyslových objektů a podobně.

Naše zahrada

Firma má vlastní pěstební zahradu s produkcí cca 30.000 ks okrasných dřevin ročně, která slouží i jako záložní zahrada pro nakupovaný materiál.

Kdo jsou lidé z ARBO – zahradnictví?

Vedoucím pracovníkem, jednatelem a statutárním zástupcem společnosti je Miroslav Falkenauer. Vystudoval střední zahradnickou školu a přes 20 let pracuje v oboru. Firma zaměstnává 15 – 17 pracovníků, z nichž 3 vystudovali střední školu, 2 jsou vyučeni v oboru. ARBO – zahradnictví s.r.o. je plátcem DPH.

Vybavení firmy ARBO – zahradnictví

Pro svou práci má veškeré potřebné strojní vybavenínákladní automobilnosič kontejnerů AVIA, jednonápravové traktory s přívěsným kultivačním nářadím, rotační motorové sekačky, vertikulátory, rozmetadla, křovinořez STIHL, motorové pily, mikrorýpadlo DH 015, k dispozici má i zemní stroj UNC 060 . U úzce spolupracujících firem má k dispozici větší zemní stroje a nákladní automobily.

Dodavatelé a odběratelé

Našimi dodavateli jsou přední školkařské firmy, výrobci substrátů a doplňků z celé republiky. Část zboží sami dovážíme ze SRN, Itálie.

Našimi odběrateli jsou např. stavební firmy, městské a obecní úřady, hotely, rekreační střediska, developerské společnosti, školy a další. Samostatnou skupinu pak tvoří privátní osoby.

Kde ARBO – zahradnictví sídlí?

Firma sídlí ve Všerubech u Plzně – cca 15 km od Plzně. Teritorium její činnosti je rozsáhlé – od Chebu a Karlových Varů, přes Tachov po Prahu, ale i Turnov a Liberec.

Co Vám může Arbo zahradnictví nabídnout?

Naše firma zajistí dodávku zahrady “na klíč” – od projektu, který zpracujeme podle Vašich záměrů a potřeb až po zhotovení. Využijte našich dlouholetých zkušeností a komplexnosti našich služeb.

Zahradnické služby nabízené firmou Arbo zahradnictví:

 • projekty a výsadba soukromých zahrad – podle přání majitele
 • projekty a výsadba zahrad, parků a prostranství u veřejných a firemních objektů
 • modelace terénu
 • doplňky zahradpalisády, lávky, pergoly, dlažby, doplňky z kamene a plastiky
 • zakládání trávníku a skalek
 • výsadba stromů (až 5 metrů vysokých)
 • projekce a realizace automatických závlahových systémů, jezírek
 • rekonstrukce starších zahrad
 • prodej okrasných rostlin (na vysazené rostliny dáváme záruku 1,5 roku)
 • skládka inertních odpadů. Je možno uložit až 10 000 metrů kubických

Firma Arbo zahradnictví prodává:

V našem zahradnictví ve Všerubech u Plzně je možno prohlédnout a nakoupit sortiment okrasných jehličnatých a listnatých stromů, velké množství keřů a jehličin a široký sortiment trvalek.

Dále nabízíme zeminy na vyrovnání terénu a pod trávníky, ale i kompostované zeminy a vysoce kvalitní jílorašelinové směsi vhodné pro výsadbu jehličin, rhododenronů a vřesů. V naší nabídce nechybí ani volně ložená mulčovací kůra, která splňuje nejvyšší estetické nároky.

Tyto materiály můžete od nás odvážet vlastními vozidly nebo můžete využít firemní avii o nosnosti 5,2 tuny. Využít lze i nakladač UNC 060.

V naší prodejně nás najdete ve všední dny od 7 hod do 15 hodin a kdykoliv jindy po telefonické domluvě kromě neděle.

ARBO – zahradnictví
Všeruby u Plzně 15
330 16
 • telefon: +420 377 915 270
 • fax: +420 377 927 064
 • mobil: +420 603 220 766, +420 603 220 746
 • e-mail: info@arbo-zahrada.cz