Lindab Rainline – jasná volba profesionálů i domácích kutilů

LindabRainline je unikátní okapový systém, který je vhodný pro všechny typy střech a krytiny. Jeho zajímavé vlastnosti vyplývají především ocelového – žárově pozinkovaného plechu, ze kterého je tento systém vyroben. Představme si ho…

 

 
   

 

 

Přesnost jako záruka snadné práci i odolnosti
Okapový systém Lindab rainline je charakterizuje prvotřídní kvalita materiálu a snadná montáž . Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky speciální technologii je každý jednotlivý prvek naprosto přesný, což je podstatné pro finální sestavení okapového systému, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku. Systém je možné osadit i na velmi obtížných místech a to bez větších problémů.

Snadná a rychlá montáž
www.lindab.com
Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu, většinu prvku lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Nečeká vás žádné složité tmelení nebo letování. Díky tomuto systému je Lindab Rainline označován jako stavebnicový systém. Důkazem snadné práce je například srovnání nasazení žlabového čela Lindab RG s čely jiných okapových systémů. Žlabové čelo je prvek, bez kterého se žádný okapový systém neobejde. Jeho instalace běžných okapových systémů je poměrně složitá. Pro jeho nasazení běženého žlabového čela je nutné například opertlovat konec žlabu a to s maximání přesností, poté je zapotřebí pomocí kleští či kladiva dostatečně uzavřít čelo po celém obvodu, aby se vytvořil pevný a těsný spoj. Buďte si jistí, že na poprvé se vám to nepovede, takže se nasazování žlebů velmi protáhne…se žlabovým čelem od Lindab vás toto nečeká!

F1 mezi žlabovými čely… aneb z nuly na sto za 5 vteřin
Instalace čela Lindab probíhá díky zcela jinému systému uchycení naprosto jinak. Pevnost a těsnot čela RG (Lindab), zajišťuje čtyřnásobná lamela z EPDM materiálu, toto čelo se tak aplikuje pouhým naražením na konec žlabu. Čelo je univerzální, tzn. je použitelné pro levou i pravou stranu a nepotřebné ouško čela snadno odlomíte díky částečné perforaci. Pro opětovné demontování čela je zapotřebí vyvinout velké úsilí a je lépe použít gumovou paličku neboť lamela drží čelo opravdu výborně a to i na neoriginální, ne zcela kolmo řezané hraně žlabu! Čelo Lindab RG však lze opakovaně demontovat o opět osadit bez ztráty pevnosti spoje. Osazení čela zabere zhruba 5-10 vteřin !

Extrémní záruka 30 let
Na rozdíl od většiny ostatních systémů, na které se poskytuje záruka 15 let je na kompletní okapový systém Lindab Rainline poskytována záruka 30 let. Hledáte ještě jiný důkaz, proč vsadit na Lindab?

Více informací najdete na www.lindab.cz