Dětské pokoje s fantazií od Living+

Chystáte se zařídit pokoj pro své děti? Zkuste zapomenout na praktické životní zkušenosti a vrátit se na okamžik do dětského věku plného snů a fantazie. Využijte zkušeností Living+.

 

 

 

Dětský pokoj je zvláštní tím, že plní více funkcí. Prostor by měl zaujmout na první pohled svojí barevností, která posiluje dětskou fantazii. Z jiného pohledu je dětský pokoj víceúčelový, tedy určen pro hraní, plnění školních povinností, ukládání věcí, ale i pro kamarády vašeho dítěte a samozřejmě i pro spaní. V závislosti na věku dětí se však mění i jejich požadavky na ostatní zařízení a vybavení pokoje. Postupně přibývají hračky, knížky, takže pro děti budou vhodné boxy na ukládání hraček, police, ale i skříň na osobní prádlo a šaty.Velmi praktickým řešením je systém nástěnných panelů se závěsnými komponenty, solitérními skříněmi, jednoduchými i zdvojenými lůžky, které se dají lehce přizpůsobit vývoji dětí. Závěsné police a skříňky je možné na nástěnný panel libovolně rozmístit, případně zaměnit řešení panelů dle aktuální potřeb. Až pak přijde čas počítače, televize nebo hifi do dětského pokoje prostě přidáte závěsný stůl, další police, zabudujete zásuvky do panelů. Možná změníte barvu závěsných komponentů, nebo vlastních panelů. Dětský pokoj jednoduše s dětmi poroste.

nardilab comp_17

Barevnost je na prvním místě
Při zařizování dětského pokoje nesmíte zapomínat na barevné řešení. Barevný nábytek a textilní doplňky dodají prostoru na hřejivosti a útulnosti. Například pokud zvolíte oranžové, žluté nebo krémové tóny zajistíte malým obyvatelům stále dobrou náladu. Velmi oblíbené dětmi jsou barevné kombinace modrá a oranžová, žlutá a červená. Velmi povedené jsou potom kombinace světlého dřeva (javoru) a sytých odstínů. Ale není třeba to s kombinací příliš mnoha sytých barev příliš přehánět, zcela dostačující jsou dva barevné odstíny a o další veselost a barevnost se již postarají doplňky. Bohatá nabídka textilního programu pro dětské pokoje, tapety s dětskými motivy, koberce nebo zařízení pokojíčku pro panenku, to vše probudí dětskou fantazii.

www.livingplus.cz