Pořiďte si domů kvalitní izolaci

Izolace je jednou z nejdůležitějších součástí stavby či rekonstrukce jakéhokoliv domu. Výhody jejího použití jsou nesporné, tudíž byste nad jejím pořízením měli velice rychle začít přemýšlet. Díky speciálním materiálům ušetříte nemalé finanční částky za energetické náklady. Jedny z nejkvalitnějších tepelných izolací vyrábí firma STEICO, o jejichž produktech si dnes povíme více.

 

Něco málo o společnosti STEICO

Firma STEICO se zabývá výrobou nejen tepelně izolačních dřevovláknitých desek, ale i dalších produktů, které jsou všechny velice šetrné k životnímu prostředí. Díky tomu se mezi zákazníky stala velice oblíbenou, neboť ochrana přírody je v dnešní době primárním tématem k diskusi. Všechny jejich výrobky jsou z ekologických materiálů, ze dřeva. Tato společnost jako jedna z mála disponuje prestižním certifikátem na ochranu a zachování lesů a kontrolu využívání dřeva.

 

Kde se dají izolace použít?

Tepelné dřevovláknité izolace lze použít prakticky ve všech prostorách domu. Pokud si vyberete ten správný typ, není problém její využití například pod šikmou střechou či v podlaze, na zateplení stropu nebo na zateplení fasády.

Díky velkému produktovému spektru se tyto tepelné izolace hodí jak pro zateplení dřevostavby, tak i pro zateplení cihlového rodinného domu, tak třeba i pro staré usedlosti.

 

Jaké jsou její výhody?

Hlavními výhodami tepelné izolace STEICO je prvotřídní ochrana proti chladu v zimě a zároveň také proti teplu v létě. Má skvělý fázový posun. Kombinace těchto dvou vlastností je takřka dokonalá. Navíc se vám pomocí této izolace dostane kvalitní protihlukové ochrany, takže budete moci nerušeně spát a zároveň budete mít jistotu, že nikdo z okolí neuslyší, co se zrovna probírá ve vaší domácnosti. Další velkou devízou je, že dřevovláknité izolace STEICO jsou difúzně otevřené = prodyšné a nehořlavé. Mají velkou objemovou hmotnost, tak dokáží v letních měsících pohlcovat .Výběr kvalitní izolace byste rozhodně neměli podceňovat, neboť vám dokáže ušetřit nemalé finanční částky na nákladech za vytápění a zajistí vám příjemné zdravé klima v interiéru.