Diamantové řezací kotouče NORTON Clipper

 

Společnost NORTON Clipper byla založena ve Worcesteru ve statě Massachusetts v roce 1885. Od té doby rozšířila značka celosvětově své působení a v současné době je největším a inovačně nejpřínosnějším výrobcem brusiva na světě, s výrobními závody a prodejními organizacemi na každém kontinentě.

 

Společnost se zaměřuje na tři hlavní obory brusiva, tedy pojené brusivo, brusivo na podložce i diamantové nástroje. V oblasti diamantových kotoučů díky inovačním postupům a s využitím nejnovějších poznatků dosahuje skvělých výsledků a může tak svým zákazníkům nabídnout kvalitní diamantové kotouče disponující vysokou rychlostí řezu a dlouhou životností.

 

Začátkem osmdesátých let pronikla značka NORTON Clipper do stavebního průmyslu se svojí revoluční technologií laserového svařování diamantových segmentů. Zavedením těchto nových výrobních procesů významně stoupla bezpečnost a větší využitelnost diamantového nářadí. S intenzivními investicemi do výzkumu a vývoje dosahuje společnost NORTON Clipper takových technických parametrů u svých výrobků, které je staví do předních pozic na trhu.

 

diamantový kotoučdiamantový kotoučdiamantový kotouč

 

Diamantové kotouče NORTON jsou na výběr v rámci velmi širokého sortimentu. Nechybí  zde diamantové kotouče pro ruční pily a brusky, pro obkladačské pily, pro stolové pily, pro řezače spár, diamantové kotouče na čerstvý beton či žáruvzdorné materiály. V nabídce pak velkou měrou figurují také brusné diamantové kotouče pro rychlou úpravu betonových a kamenných ploch a opravu poškozených povrchů.

 

V nabídce si můžete vybrat i diamantové kotouče pro specifické materiály. Například diamantové kotouče na armovaný beton, asfalt, glazované keramické obklady, sklo, kámen, žulu, mramor, šamot, čedič, vyzdívkové materiály nebo pálené střešní tašky.

 

Vedle řady diamantových kotoučů se značka zaměřuje i na jádrové korunky. V nabídce naleznete několik produktových řad, ze kterých nejvíce vynikají jádrové korunky řady X3 s vysokou životností a rychlostí vrtání.

 

řezací kotoučDíky vlastnímu vývoji a evropské výrobě získala společnost NORTON řadu patentů. Za zmínku stojí revoluční segmenty řady Dynamic DUO s o 40% vyšší rychlostí řezu v porovnání s klasickými diamantovými segmenty, patentované kotouče Silencio se sníženou hlučností o 15 dB nebo například nová metoda rychlé renovace jádrových korunek, kde díky unikátní technologii O-tip dokážete zrenovovat jádrové korunky přímo na stavbě za pouhých pár minut. Díky těmto pokročilým technologiím získala společnost řadu ocenění na prestižních světových i tuzemských výstavách.

 

Připojte se k zástupu spokojených klientů a začněte ve své činnosti využívat diamantové kotouče NORTON Clipper. Odměnou vám budou špičkové produkty, díky kterým si svou práci nejen zjednodušíte, ale také a hlavně ji zefektivníte.

 

Doprava diamantových kotoučů je po celé České Republice zdarma a standardně prodávané typy a průměry kotoučů jsou dodávány do 24 hodin.

 

Kompletní sortiment diamantových kotoučů a jádrových korunek značky NORTON Clipper spolu s cenami a radami pro výběr vhodného typu naleznete na našich webových stránkách

 

 

www.diamantove-rezani.cz