Luxusní bydlení v Praze 5? To jsou Vily Diamantica!

V Praze 5 začíná vyrůstat projekt, který nabízí bydlení pro všechny milovníky luxusu. Jedná se o výstavbu s názvem Vily Diamantica, které naleznete poblíž pražského Barandova. Projekt sice začne s výstavbou až v polovině roku 2013, ale prodej byl již zahájen a první vily si již našli své vlastníky. Proč jsou Vily Diamantica tak oblíbené již nyní?
 

Vily jsou jako drahé kameny

V rámci projektu Vily Diamantica vznikne 8 nových honosných vil. Tyto vily budou situovány v přírodním amfiteátru, který poskytne dostatek soukromí. Jednotlivé vily v projektu jsou pojmenovány podle nejžádanějších světových kamenů – Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst. Stejně jako tyto vzácné kameny jsou skvostem mezi nerosty, jsou i domy v Projektu Vily Diamantica opravdovým skvostem mezi luxusními vilami. O vznik těchto skvostů se zasloužila developerské společnost JRD, která má na svém kontě již mnoho úspěšných projektů a právem patří mezi nejváženější developerské společnosti u nás.

 

Architekti odvedli dokonalou práci

Jednotlivé vily v projektu Vily Diamantica jsou navrženy špičkovými architekty za pomoci moderních architektonických trendů. Každý dům je originální a představuje luxus na pohled i při detailním zkoumání. Využití materiálů nejvyšší kvality je samozřejmostí. Každá vila má svou vlastní zahradu, jejíž plocha může činit i 2035m2. Všechny tyto detaily dělají z projektu Vily Diamantica opravdu luxusní domy. Pokud byste chtěli větší a širší nabídku luxusních domů a bytů v Praze, neváhejte navštívit stránky luxusnibytypraha.cz. Přímo zde najdete velké množství skvostných domů a bytů po celé Praze.

 

Informace o projektu Vily Diamantica naleznete na www.vilyprokopskeudoli.cz.