Dokonalé odstranění plísní a ochranný nátěr do vlhkého prostředí existuje!

Dobrý den,

dlouhá léta jsme měli na údržbu budovy plaveckého bazénu, náležícího příslušenství  a vybavení nasmlouvanou firmu, která nám zajišťovala kompletní úklidový servis. Ta nám odstraňovala i plíseň, která se tvořila na zdech z vlhkosti a bohužel nás již podruhé vypekla, co se týkalo dohodnutého termínu.

 

Sice se říká, že do třetice všeho dobrého, ale už nás nebavilo se s firmou dohadovat o další termín, který nejsou schopní plnit. Hledala jsem proto na internetu firmu, která bude schopná dodržet termín a své služby bude provádět kvalitně. Je lehké vybrat úklidovou firmu, protože je jich už dost, ale vybrat tu nejlepší, se kterou by nebyly takové problémy, je tvrdý oříšek!

 

Nemyslím si, že bych sama byla zrovna technický typ a dokázala vymyslet postup, který bych chtěla přesně od firmy objednat, i když můj manžel by snad na něco přišel. Z tohoto důvodu se mi velmi líbil přístup firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří mi nabídli konkrétní služby a při osobní návštěvě vysvětlili postupy, které při práci používají.

 

Zaměstnanci byli velmi milí a vstřícní. Již po několika minutách mi bylo jasné, že bylo moje rozhodnutí správné. Vysvětlila jsem jim, o co nám jde a jak jsme dopadli. Hned jsme vyhledali volný termín a domluvili se na průběhu zakázky. Bylo mi řečeno, že jejich firma nabízí velmi efektivní řešení jak se plísní definitivně zbavit a to progresivní technologií LSG

 

 

Zaměstnanci mě ujistili, že životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG je prý nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení a má i certifikát na přímý styk s potravinami na trhu, což se nám hodilo pro náš malý bufet, který byl součástí našeho plaveckého bazénu.

 

Tato firma mě nezklamala jak v dohodnutém termínu provedení práce, tak i s jakou precizností a kvalitou vše provedli. Jsem s touto firmou velmi spokojena a již jsme se dohodli i na dalších prací jako je čištění skleněného pláště budovy a na některých prosklených místech v interiéru máme objednaný impregnační nátěr GLS proti vodě a silnému znečištění městskými spady.

 

Jejich služby odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha budeme jistě využívat nadále.