Dřevostavba za zajímavé ceny pro každého

Dřevostavba může mít hned několik podob. Pod tímto pojmem se skrývají zahradní domky, altány, nářaďové domky, sruby, autobusové zastávky, pergoly nebo i prodejní stánky a také společnost Delta Svratka, s. r. o., která nabízí jejich zajímavé řešení.
 
 
 
 
 

Prvotřídní výroba

Společnost Delta Svratka, s. r. o. se výrobou dřevostaveb zabývá již řadu let a díky tomu nabízí to nejlepší, co je v současné době na trhu možné získat. Všechny dřevostavby z jejich dílny jsou prvotřídní kvality hned díky několika faktorům. První z nich je unikátní typ konstrukce. Většina dřevostaveb je totiž vyráběna křížovým (srubovým) spojením, které zaručuje jejich vysokou odolnost a stálost. Zárukou kvality je i použité smrkové dřevo, které je pro dřevostavby nejlepším materiálem.

 

I atypická řešení

Kromě běžných provedení nabízených modelů je společnost Delta Svratka, s. r. o. schopná udělat vše pro to, aby dřevostavba vypadala přesně podle vašich představ. Stačí se s nimi jen domluvit. Firma také působí po celé České republice, takže vám vaši dřevostavbu přijedou postavit kamkoliv si jen budete přát.

Výhodná cenová politika

Společnost má kromě špičkové kvality a práce pro své zákazníky připraven i příjemný cenový bonus. Po zakoupení jakékoliv dřevostavby dostanete totiž dárkový certifikát – poukaz na slevu ve výši 5%, který platí na jakýkoliv další výrobek. Tato sleva se navíc dá kombinovat s jinými právě probíhajícími slevami a není časově omezena. Tento certifikát je možno komukoliv věnovat a tím získá slevu třeba Váš příbuzný nebo přítel.

Dřevostavba od Delta Svratka, s. r. o. je zárukou kvality. Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.