Čištění koberců spolehlivou firmou v Praze

V naší restauraci máme koberce po celé ploše její podlahy a to kvůli našim hostům. Všiml jsem si, že naše koberce ale časem začaly vypadat velmi zašle a byly špinavé. Zkoušel jsem je nechat vyčistit extrakční metodou, ale na místech, po kterých se nejvíce chodilo, se po tomto čištění objevily mapy zašlapané špíny.

Vyhledal jsem proto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu čištění koberců v Praze. Koberce čistí zásadně jen strojovou metodou a za pomocí kotoučového stroje. Také jsem se dočetl, že tento kotoučový stroj dokáže vyčistit i velmi zašlé koberce. S firmou jsem se tedy hned zkontaktoval a oni mi velice ochotně vysvětlili jejich účinnou strojovou metodu čištění, se kterou mají jen velmi dobré zkušenosti. Milým překvapením pro mě bylo to, že rychle vypracovali finanční návrh a do tří dnů přijeli koberce vyčistit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivou a flexibilní firmu dnes člověk najde jen velmi těžko.

Koberce jsou po čištění strojovou metodou od firmy A SERVIS po celé ploše perfektně vyčištěné, jejich barva je oživená a kobercová vlákna jsou nadýchaná. Také velice příjemně voní. Jsem velmi rád, že jsem využil právě službu strojové čištění koberců v Praze od firmy A SERVIS. Tuto firmu budu využívat i nadále. Její tým pracovníků je totiž velmi šikovný.

 

  

Kvalitní firma na čištění koberců a čalounění Praha

Nedávno jsem se díval na televizi a vychutnával si svoji oblíbenou kávu, kterou jsem ale vylil na sedačku i na koberec. Samozřejmě domácí čištění nepomohlo a babičkovské rady už vůbec ne. Na internetu jsem si vyhledal firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má ve své nabídce strojové čištění koberců v Praze a to včetně čalounění a sedaček.

Nebylo to za zrovna málo peněz, ale na mém domově mi záleží, tak jsem si řekl, že to zkusím. Dojeli dva muži, kteří měli dva stroje a jeden velmi voňavý roztok. Roztok nanesli na sedačku a také přímo na flek na koberci. Všechno pak kartáčovali jedním strojem. No jenže co se nestalo?! Už jsem měl na koberci tak zašlou špínu, že mi jej museli vyčistit celý, protože na něm zůstalo vyčištěné světlé místo. Naštěstí měli dost času na to, aby se mi věnovali. Tak jsme vystěhovali přebytečný nábytek a pánové mi celý koberec vyčistili opravdu důkladně a kvalitně.

 

 

Vyčistili mi celou sedačku a pak se rovnou vrhli i na křesla. Nejen, že byli velmi ochotní, ale také jsme si dobře popovídali o jejich práci a o tom, co vše při čištění koberců používají. No což, ženy chodí do kadeřnictví a my muži si necháváme čistit koberce. Vtip samozřejmě! Musím uznat, že kvalita je pro ně opravdu prvořadá. Když vezmu cenu za vyčištění koberce, tak je správná. Platím za spolehlivou a profesionálně zrealizovanou práci. Navíc bych se nebál pustit je domů samotné, kdybych musel být ten den v práci, protože se k mému majetku chovali velmi opatrně.