Doporučujeme pro manažery: Řada manažerského nábytku Elite

 

Pro interiérové návrháře jsou kanceláře pracovníků ve vrcholových pozicích, majitelů firem a TOP manažerů kategorií sama pro sebe. Pracovna by ze své podstaty měla reprezentovat svého uživatele a ukázat jeho styl a vkus v tom nejlepším světle. Přesně pro tyto účely byla navržena manažerská nábytková řada Elite. Světlé i tmavé provedení dřevin získává v kombinaci s dalšími barvami na působivosti.

 

Servis se vším všudy

Pro klienty, kteří jsou natolik časově zaneprázdnění, že je pro ně velmi obtížné věnovat energii zařizování kanceláře, máme kompletní nabídku služeb. Přesně pro tyto případy totiž společnost TOP OFFICE poskytuje služby v oblasti návrhů interiérů. Součástí bezplatného servisu našich architektů je samozřejmě také vizualizace nových prostorů i s vybraným vybavením. Na závěr se postaráme i o celkovou realizaci a montáž nábytku.

 

Dopřejte si pohodlí a luxus

Produktová řada Elite na první pohled zaujme kombinací barevného provedení dřeviny a skla. U dřevěného designu se nabízí dvě odstínové varianty – světlejší Ořech a tmavší Ebony. Skleněné desky tvoří vrchní část pracovní plochy a zároveň středové panely úložných prostor zakomponovaných do stolu. Provedení dřevin lze zkombinovat s třemi odstíny skleněných povrchů v barvách – zelená, crema a moka.

 

Multifunkční stůl

Stoly od společnosti TOP OFFICE nabízí velkou pracovní plochu, přičemž součástí každého kusu je i konferenční část. Menší stolek, napojený kolmo k pracovní desce, se hodí jako místo na odkládání drobností nebo jako prostor pro pohoštění. Sami se přesvědčíte, že manažerská řada Elite není jen na okrasu. Masivnost tohoto nábytku skrývá i řadu praktických prvků, které by neměly u kancelářského vybavení chybět.