Vinylová podlaha Fatra sluší každému interiéru

Vinylové podlahy se těší čím dál tím větší oblíbeností, ať už přihlédneme k bytovému interiéru a nebo komerčním prostorům. Je tomu tak díky modernímu zpracování, vysoké odolnosti a především míře komfortu. Kromě příjemného došlapu, který materiál nabízí, je výrobou umožněna i rozmanitá paleta vzorů- převážně imitací dřeva.

 

FATRA RS-click

Lepené vinylové dílce Thermofix od společnosti Fatra Napajedla byly upraveny do varianty plovoucí podlahy. Vznikla tím novinka s názvem RS-click. Vinylová podlaha  imituje dřeviny z celého světa a je nabízena v 16 variantách, které patří mezi nejoblíbenější dekory.

Součástí podlahových dílů jsou zámkové spoje, instaluje se tedy bez lepidla jako klasická plovoucí podlaha. Mají vysokou odolnost proti mechanickému oděru, vlhkosti a dobře tlumí kročejový hluk. Díky těmto vlastnostem se hodí do kteréhokoliv  interiéru od kanceláře, přes domácnost až po školy a školky. Pokládána může být i na podlahové vytápění.

 

 • Skladba produktu:     
  I.  PUR ochranná vrstva
  II. Vinylová vrstva s dekorační fólií
  III. HDF vrstva se zvýšenou odolností proti vlhkosti
  IV. Spojovací systém pro jednoduchou a rychlou montáž
  V. Korková vrstva zajišťující zvukovou izolaci

 

 

 

FATRA Imperio

Luxusní vinylová podlaha Fatra Imperio je určena především do bytových interiérů. Zásluhou své odolnosti se skvěle hodí do vlhkého prostředí a má dobrou tepelnou roztažitelnost. Nezadržuje prach, takže ji ocení i domácnost s alergiky. Tato heterogenní vinylová podlaha je nabízena ve 12 imitacích dřeva, všechny varianty jsou zdravotně nezávadné a z 100% ekologicky recyklovatelného materiálu.

Vinylové dílce se lepí kvalitními lepidly k podkladu bez nutnosti speciální podložky. Jednou z vrstev dílců je skelné rouno, které zajišťuje rozměrovou stálost a kvalitní stabilizaci. Výjimkou také není pokládka na podlahové vytápění.

Ať už si vyberete kteroukoliv variantu této vinylové podlahy budete jistě spokojeni se vzhledem i kvalitou dlouhé roky.