S izolováním na splátky můžete ušetřit tisíce!

 

Kdo by si nechtěl zvýšit úroveň bydlení? Často stačí zrekonstruovat svůj dům. Náklady nemusí šplhat do závratných výšek. Vždy však musíme dbát na to, aby investice měla potřebný efekt. Jinými slovy – investice se vyplatí, když přinese zvýšené pohodlí a úsporu. Rozhodně je vhodné začít kvalitním zateplením. Jak se dá zateplení financovat?

 

1. Financování úvěrem

Nad hypotečním úvěrem je vhodné uvažovat při částkách nad 300 tisíc. Má totiž vysoké počáteční náklady na schválení úvěru. Úvěr ze stavebního spoření přichází v úvahu v případě, že máme u stavební spořitelny naspořeno aspoň 40 % z cílové částky. Pak můžeme čerpat meziúvěr. I když bude „stavebko“ kvůli úsporným opatřením vlády méně výhodné, stále vyjde lépe. Úrok u úvěru ze stavebního spoření je mezi 3 až 5 %, ale splátky zatíží rozpočet dlouhodobě.

Mezi méně výhodné patří spotřebitelské úvěry. Úroky dosahují 6-12 %. Je dobré předem ověřit si úrokové sazby a zjistit vstupní poplatky i podmínky umoření. I zde nám mohou vysoké splátky na dlouhé časové období znepříjemnit život.

 

2. Vlastní spoření

Dobrou možností je naspořit. Zejména při menších rekonstrukcích. Velkou nevýhodou je, že investice není hned připravena. Nejprve je třeba naspořit.

Kdybychom chtěli plánovat investici za 80 000 korun a dávali stranou měsíčně 6,5 tisíce korun na spořící účet 1,75 %, našetřili bychom na rekonstrukci až za rok, při měsíční úložce 3300 korun za dva roky. To představuje značnou finanční zátěž. Do doby ukončení spoření nešetříme náklady.

 

3. Izolovat na splátky

Je však ještě jedna, „chytrá“ možnost. Celých 30 % nákladů na vytápění rodinného domku může být ušetřeno, jestliže dokonale zateplíme strop obytných prostor systémem MAGMARELAX. Hlavně podlahu na půdě domu. Tudy totiž bez užitku uteče třetina celkového tepla.

Ve spolupráci s Komerční bankou nabízí společnost IP IZOLACE POLNÁ velmi zajímavé řešení investice – program Izolace na splátky. Tento program nijak nezatíží rodinný rozpočet a zateplení můžeme realizovat ihned.

 

Ale jak na to, když nemáte dost peněz v hotovosti? Využijte Izolaci na splátky. Peníze budete čerpat z úspor energií!

 

Je to jednoduché. Stačí vyplnit nezávaznou poptávku a technik firmy přijede na prohlídku objektu. Bude navržena výška izolace a postup realizace, spočítá cenu za celé zateplení stropu. Pokud projevíte zájem o Izolaci na splátky, navrhne individuální variantu splácení. Právě v tom spočívá „jedinečnost“. Splátka totiž bude ve výši vypočítaných úspor za topení. Výhodou je, že ihned izolujete, vůbec nezatížíte rodinný rozpočet (úvěr splácíte z úspor) a ještě si uvolníte ruce pro další investice. Můžete dále spořit nebo vezmete jiný úvěr. Izolace na splátky je moderní bankovní produkt s výhodnými podmínkami, za jehož vyřízení nezaplatíte vůbec nic. K vyřízení budou stačit jen dva doklady. Vše za vás vyřídí firma přímo u vás doma, nemusíte chodit na pobočku banky. S náklady na foukanou minerální izolaci MAGMARELAX se v případě běžného rodinného domku vejdete do padesáti tisíc korun. A návratnost je velmi rychlá. Zpravidla máte peníze za 4,5 roku zpět.

 

No není to skvělé?!

 

Využijte jedinečnou akci 20% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonní čísle 800 100 533.

 

 

NYNÍ MŮŽETE PŘISPĚT I LIDEM ZE ZÁPLAVOVÝCH OBLASTÍ!
STAČÍ SI OBJEDNAT IZOLACI U IP POLNÁ!


Firma IP Polná se rozhodla darovat z každé zakázky, která bude realizována do konce měsíce června částku 1 000 Kč. Ta bude převedena na sbírkové konto SOS Povodně 72027202/0300, otevřené organizací Člověk v tísni.

 

Pokud jste rozhodnuti izolovat dům, můžete pomoci nejen sobě!