Dejte starým oknům sbohem a vyměňte je za nová super kvalitní!

 

Výměna starých dřevěných oken za nová plastová je krok, díky kterému můžete ušetřit velké výdaje za vytápění. Je ale nutné myslet na to, že pouze kvalitní plastová okna dokáží dosahovat dobrých izolačních parametrů a opravdu šetří vaše finance. Některá plastová okna jsou možná levnější, ale právě proto nedosahují tak kvalitních izolačních účinků, takže o své peníze stejně časem přijdete…

 

Investice do kvality se vyplatí
Při nákupu levných plastových oken u nezkušených výrobců se také zvyšuje riziko špatného chodu oken a jejich opotřebování. Tito výrobci samozřejmě nabízejí záruční lhůty, ale jejich trvání není dlouhé a okno se zpravidla porouchá týden po záruce. Pokud chcete raději kvalitní plastová okna, od prověřeného a zkušeného výrobce s celorepublikovou působností a nadstandardní zárukou, obraťte se na Bohemiaplast. Tato společnost se právem řadí mezi nejkvalitnější výrobce plastových oken na našem trhu.

 

plastová okna

 

Proč vsadit na Bohemia Plast?
Plastová okna od Bohemia Plast jsou svou technologií na velmi vysoké úrovni. Celá výroba začíná špičkovými profily německé společnosti VEKA. Tyto profily patří k celosvětové špičce. Okna jsou osazována izolačními dvojskly nebo trojskly. Samozřejmostí je také odborný montážní tým s mnohaletými zkušenostmi, který zajistí, aby plastová okna byla také správně namontována a osazena. Záruka na plastová okna Bohemia Plast je nadstandardních 10let!

 

Více informací najdete na www.bohemiaplast.cz