Doporučujeme pro manažery: Řada manažerského nábytku Elite

 

Pracujete-li na pozici TOP manažera, vedoucího pracovníka nebo jste dokonce majitelem firmy, je nábytková řada Elite určena právě do Vaší pracovny. Elegantní design a reprezentativní materiály dělají z masivního kancelářského vybavení výrazný interiérový prvek. Světlé i tmavé provedení dřevin získává, v kombinaci s dalšími barvami, na působivosti. Tato nábytková řada od společnosti TOP OFFICE dává jasně najevo, že patří do pracoven těch nejvlivnějších a nejvýše postavených lidí ve firmě.

 

Poradíme a pomůžeme

Lidé patřící do početné skupiny manažerů a vedoucích pracovníků jsou obvykle natolik časově zaneprázdnění, že je pro ně velmi obtížné věnovat energii zařizování kanceláře. Přesně z toho důvodu nabízí společnost TOP OFFICE služby architektů, kteří se zabývají návrhy interiérů. Bezplatný servis samozřejmě zahrnuje také vizualizace nových prostorů i s vybraným vybavením. Postaráme se také o konečnou fázi zařizování kanceláře, jejíž součástí je realizace a montáž nábytku.

 

Dopřejte si pohodlí

Kombinace barevného provedení dřeviny a skla patří k typickým rysům produktové řady Elite. U dřevěného designu se nabízí dvě odstínové varianty – světlejší Ořech a tmavší Ebony. Ze skla jsou vyrobeny všechny pracovní plochy i středové panely úložných prostor zakomponovaných do stolu. Barevné provedení dřevin lze skombinovat s třemi odstíny skleněných povrchů. V nabídce je varianta zelená, crema a moka.

 

Praktický nábytek pro manažery

Řada Elite se může pochlubit výjimečným designem i velkým počtem úložných prostorů. Masivnost manažerského nábytku tak v sobě skrývá i řadu praktických prvků, které by neměly u vybavení pracovny chybět. Stoly od společnosti TOP OFFICE jsou typické velkorysou pracovní plochou, přičemž součástí každého kusu je i konferenční část. Menší stolek, napojený kolmo k pracovní desce, lze využít jako místo na odkládání drobností nebo jako prostor pro pohoštění.