Balíčky od operátorů na jednom místě

Také se dnes skoro neorientujete v množství nabídek výhodných balíčků od telefonních operátorů? Jeden nabízí levnější volání s dražším internetem a další zase naopak. A pokud se budete ptát operátora, který balíček je pro vás nejvhodnější, nabídne vám samozřejmě ten dražší. Porovnejte si ceny jednotlivých operátorů na jednom místě. Stačí navštívit stránky adsl.cz.

 

Přehledná nabídka služeb všech operátorů

S použitím stránek adsl.cz již nikdy nebudete muset složitě porovnávat nabídky mnoha operátorů na spoustě serverů. Jestli potřebujete zjistit, zda byste mohli ze svého mobilu volat levněji než doposud, není nic jednoduššího než si to ověřit na těchto stránkách. Během chvilky naleznete nabídku nejlevnějšího volání, která by vám vyhovovala. Nejlevnější nabídku volání, internetu ale také pevné linky ve výhodných balíčcích zde naleznete během pár chvil. Pokud si myslíte, že pevná linka není v součastné době potřeba, mýlíte se. Pro domácnosti je pevná linka jistotou, pro firmy dobrou vizitkou.

Nejpoužívanější internetové připojení? O2 internet optimal

Podle ověřeného průzkumu se nepoužívanějším internetovým připojením pro domácnosti stal O2 internet optimal. S technologií ADSL je jeho rychlost 8 Mb/s a s technologií VDSL je rychlost až 20Mb/s. Tato rychlost plně vystačí i pro několik členů domácnosti surfujících najednou nebo třeba do menší kanceláře.

Kompletní nabídku výhodných tarifů naleznete na www.adsl.cz.