Schodiště a zábradlí od specialistů za skvělou cenu

Provádíte rozsáhlou rekonstrukci staršího objektu, přistavujete patro nebo jste uprostřed výstavby nového rodinného domu a stále jste se ještě nerozhodli pro správný tip schodiště a zábradlí? Ještě před tím, než ukážete na druh schodiště, uvolníte dostatečné množství finančních prostředků a vytvoříte si podrobnější návrh, už víte, na koho se v takové situaci obrátit?

Výstavba schodiště není pro amatérské kutily, ale patří do rukou profesionálního týmu, který dle zásad moderních technologických postupů zajistí takovému stavebnímu prvku dostatečnou pochůzkovou bezpečnost a v neposlední řadě i životnost. Podívejme se na nabídku komplexního přístupu společnosti Equipe.

 

Společnost Equpie a výstavba schodiště

Uznávaná společnost Equipe si své vedoucí postavení na českém trhu buduje již od roku 1998, kdy se úplně poprvé objevila v terénu. Kromě odborné realizace se rovněž zabývá projektovou dokumentací, návrhem a následným odborným servisem.

Dokáže na zakázku dle předem stanovené ceny vyrobit dřevěné, kovové i průmyslové schodiště z mimořádně kvalitních materiálů deklarující dlouhou životnost. Kromě jiného se zabývá i výstavbou zábradlí jak do interiéru, tak i exteriéru. Nebojí se použít netradiční stavební prvky jako je sklo, kámen nebo ocel a citlivě je sladit s přednastaveným vzhledovým konceptem.

 

Komplexní služby při výstavbě schodišť i zábradlí

Není důvod přenechávat složitý stavební projekt v podobě výstavby schodiště a zábradlí společnosti zabývající se pouze hrubou stavbou. Výsledek může být pro oko uspokojivý, ale kdo vám zajistí případný servis a dlouhou životnost bez skrytých vad z důvodu neodborného přístupu. Společnost Equipe se nabízí pro partnerskou spolupráci na výstavbě požadovaného zábradlí i schodiště za předem jasných podmínek. Předběžná kalkulace vám přiblíží finanční rozsah a komplexní přístup nenechá na pochybách, že jste se rozhodli správně.

Pokud máte zájem o realizaci těchto stavebních artiklů. Navštivte internetové stránky výrobce na adrese http://www.equipe.cz/