Dřevěné hranoly, které drží svůj tvar a mají vysokou pevnost

Při stavbě velkých i menších dřevěných konstrukcí je nutné, aby dřevo dobře drželo svůj tvar a bylo vysoce odolné. Právě tvarová stálost by měla být požadavkem, na který by měl být kladen největší důraz. Pokud by na dřevěné stavbě dřevo ještě pracovalo a měnilo svůj tvar, mohla by tato změna mít velmi nepříjemné následky. Kde takové hranoly najdete?

 

KVH hranoly jsou na konstrukce jako stvořené!
sdssKVH hranoly jsou vytvořeny tak, aby dokonale splňovaly potřeby, které jsou kladeny pro dřevo na dřevěné konstrukce. Jsou vhodné jak pro stavbu velkých dřevostaveb pro bydlení, tak i na stavbu pergol, altánů nebo přístřešků. Dokonce mohou být využity i na střešní konstrukce, příčky a stropy. KVH hranoly jsou vyráběny převážně ze smrkového dřeva té nejvyšší kvality. Jejich největší výhodou pro stavbu konstrukcí je rozměrová stálost. Maximální obsah vlhkosti v hranolech je 15%. KVH hranoly jsou výrobkem s materiálem od českých dodavatelů. Dále se vyrábí z jedle nebo modřínu.

   

Na stavbaonline.cz si můžete vybrat mnoho velikostí a druhů
Pokud potřebujete velkou nabídku velikostí a druhů KVH hranolů, neváhejte navštívit stránky stavbaonline.cz. Zde je totiž nabídka opravdu veliká. Hranoly jsou zde nabízeny od šířky 40mm až do šířky 140mm. Můžete vybírat i z odlišných výšek. Ke každé šířce hranolu máte na výběr z mnoha dalších variant šířek hranolů. Hranoly pro konstrukce KVH se také dělí podle způsobu využití. Pokud je chcete využívat na pohledové konstrukce, vybírejte hranoly s označením (Si). Pokud potřebujete hranoly na skryté konstrukce, budou vám stačit hranoly KVH s označením (NSi). Oba druhy také najdete na stavbaonline.cz.

 

Kompletní sortiment stavebního materiálu za skvělé ceny naleznete na www.stavbaonline.cz