Efektivní vysušení prádla, moderní design, vytopení koupelny – to je dryperátor!

 

Také už vás nebaví čekat dlouhé hodiny na to, až budete mít vaše vyprané prádlo dokonale suché? Trápíte se s nevzhledným a všude překážejícím sušákem na prádlo? Chcete mít jistotu dokonale suchého prádla vždy, když se pustíte do praní a to i bez ohledu na stav počasí? Řešení se nabízí jediné – představujeme vám super pomocníka – sušící skříň dryperátor!

 

Důmyslná konstrukce pomůže i k vytopení koupelny
dryperatorDryperátor přináší do světa sušení prádla revoluci. Je to totiž unikátní sušící skříň s důmyslnou konstrukcí. Uvnitř skříně je umístěn tepelný výměník, které je zdrojem tepla. Dále se ve skříni nachází věšákový systém a ventilátor, který zaručuje rozvod teplého vzduchu po celém prostoru. Právě díky tomuto mechanismu budete mít záruku, že bude prádlo vždy dokonale a rychle suché. Navíc – současné dryperátory mají topný výkon zvýšen na více jak 600W, takže nejenže rychle suší, ale mohou sloužit i jako výkonné doplňkové vytápění koupelny. V dryperátoru lze také prádlo větrat – efektivně v něm vyvětráte například oblečení načichlé kouřem z restaurace nebo oblečení načichlé potem.

 

Zajímavý designový doplněk
Dryperátor se umisťuje do koupelny na zeď. Výhodou je, že je vyroben ze speciálního lamina a nejvíce namáhané díly jsou vyrobeny z voděodolné překližky, takže mu vlhké prostředí koupelny nevadí.. Navíc je možné zvolit i jeho barvu tak, aby vám do koupelny dokonale ladil. Standardně je dodáván v bílé barvě, volit lze ale i různé barvy ze stupnice RAL. Milovníky designu jistě potěší, že na dvířkách můžete mít i  foliový tisk. Díky němu může dvířka zdobit jakýkoliv obrázek nebo obrazec. Dryperátor se tak může stát i výrazným designovým prvkem vaší koupelny.

 

 

Jestliže chcete mít dokonale čisté prádlo, zajímejte se o dryperátor!

 

Více informací najdete na www.dryperator.cz