Držte si teplo pěkně doma- stačí chytře izolovat!

Mnoha měřeními bylo zjištěno, že nejvíce tepla z domácností uniká stropními konstrukcemi. Vhodným opatřením tomu lze ale jednoduše zabránit, čímž významně ušetříte své náklady na vytápění. Jak na to?

 

 

  

Chytrá foukaná izolace významně ušetří vaše náklady
Ideálním způsobem, jak zabránit úniku tepla skrze stropní konstrukci, je tyto prostory izolovat pomocí metody foukané izolace. Tato metoda totiž přináší hned několik zajímavých výhod. První z nich je fakt, že díky stropní izolaci foukanou vlnou můžete ušetřit až 30 % současných nákladů na vytápění! Minerální vlna – hlavní izolant – je jako materiál nehořlavý, nenasákavý a nesléhavý. Její výhodou je i odolnost proti plísním, škůdcům, hnilobám a hlodavcům.

izolace 2

Rychlá a profesionální práce
Další výhodou tohoto způsobu izolace je i rychlá realizace – zateplení domu trvá 5 až 6 hodin a nevzniká při ní žádný zbytečný nepořádek, zpravidla není potřebné ani nic vyklízet nebo přestavovat. Ve srovnání s jinými typy izolace je právě tato metoda několikanásobně rychlejší a zároveň efektivnější. Důležité je zmínit i variabilitu provedení – metodu izolace foukanou minerální vlnou lze použít téměř kdekoliv – na trámové stropy, pultové střechy, vazníkové konstrukce ale i volné plochy. Na provedení a správnou funkčnost izolace je navíc poskytována nadstandardní záruka 60 měsíců.

Kontaktujte specialisty
Na izolaci stropních prostor technologií foukané minerální vlny se specializuje společnost Foukané izolace s.r.o. S touto metodou izolace má více než 16-ti leté zkušenosti a za poslední tříleté období zrealizovala více než 1200 projektů. Společnost působí po celé České republice. Kontaktní místa : Cheb, Brtnice, Křenovice, Klimkovice.

Izolujte efektivně. Kompletní informace najdete na www.foukaneizolace.cz.