Mytí výloh, servisní čištění oken a ochrana fasád

 

Dobrý den. I my máme dost zkušeností s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  a to už nemálo let. Je to společnost, která se stará o celou síť našich prodejen Sparkys, a aspoň za ten náš obchod mohu říci, že jsme spokojeni. Jejich firma nám krom vnějších a vnitřních výloh umývá i velké logo a občas dokonce i podlahy.

 

Nejdříve nám firma myla výlohy, a to jedenkrát měsíčně zvenku, což stále platí, poté jsme ale dospěli k tomu, že by to chtělo umýt i logo.

 

Člověk by to snad ani neřekl, ale bylo na něm prachu skutečně dost, ale jejich firma si už přivezla vlastní větší štafle a krásně nám ho vycupovala. Kdybyste viděli ten rozdíl! Výlohy nám myje dodnes standardně – jednou měsíčně zvenku, vevnitř nepravidelně, jak si přejeme my.

 

Mně osobně se pak líbí i to, jak nám dokážou dobře z výloh odstranit zbytky ze samolepící pásky či jiných polepů, které musíme mít všechny prodejny povinně. Skla si namočí, vezmou si na to větší žiletku a jde jim to moc dobře. Na sklech pak nezůstane nic a září krásně. Výlohy jsou každopádně od nich umývány dobře, já jako vedoucí si rozhodně nemohu stěžovat.

 

Ráda bych taky ocenila to, že nám několikrát firma A Servis Lipka vyčistila i podlahy. To už se muselo domluvit dost dopředu – jak kvůli našem dřívějšímu příchodu do práce před otevírací dobou, aby se vše dobře stihlo, tak kvůli tomu, že si museli dovézt svůj stroj na podlahy. Protože máme prodejnu vevnitř velkou, dělalo jich to několik – výsledek byl však výborný.

 

Mytí podlah pak máme od nich obvykle dvakrát za rok. I co se týče ceny, když jsem se o ní zajímala u vedení, jsme spokojeni. Takže spolupráci s nimi mohu za naši prodejnu na OC Palladium rozhodně doporučit.

 

 

 

Podlahy, koberce, čalounění. Hloubkové, dezinfekční, strojní čištění Praha

 

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývající se úklidovými a údržbovými službami, realizuje strojové čištění koberců a podlah Praha. To je jednou z poskytovaných služeb, které zajišťují pro mnoho významných zákazníků. Koberce a podlahy čistí již řadu let.

 

 

Realizují pouze kvalitnější strojovou metodu čištění koberců. Strojové čištění koberců Praha provádíme za využití kotoučového stroje.

 

Tato metoda čištění je jediná kvalitní a dokonale zbaví koberce usazených nečistot a roztočů. Mnoho úklidových firem stále nabízí vyčištění koberce tzv. extrakční metodou. Extrakční metoda nedokáže koberce zbavit veškerých nečistot a je nekvalitní a nespolehlivá, i když velmi levná a zákazníci se ji snaží stále využívat.

 

U tohoto způsobu čištění chybí mechanický proces vykartáčování povrchu koberce a čistící chemie zde působí velmi krátkou dobu na to, aby splnila svůj účel. Extrakční metoda spočívá v tom, že se čistící chemie spolu s vodou vstříkne do koberce a následně se okamžitě odsaje vysavačem.

 

Tento způsob rozhodně nemůžeme označit jako kvalitní a hloubkové vyčištění koberce a způsobovalo nám to hodně nepříjemností s řešením reklamací a nespokojeností zákazníků. Pomocí strojového čištění podlah, za využití kotoučového stroje, mohou čistit dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, aj.

 

Pro kvalitní strojové čištění podlah, je velmi podstatné a důležité, aby byla zvolena správná čistící chemie a kartáč. Jakmile je celý povrch důkladně zbaven nečistot, podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se deaktivovala chemie, kterou použili na čištění podlahy.