Stavba plotu z CSB – NATURBLOKu je radost!

Plánujete v příštím roce stavbu nového plotu? Pak by se vám zajisté mohl hodit tip na systém CSB – NATURBLOK, který nabízí CS-BETON s.r.o.

Věřte nevěřte – plot rychle a snadno
Proč volit ke stavbě plotu CSB – NATURBLOK? Určitě proto, že nepotřebujete maltu ani beton, stačí vám flexibilní stavební lepidlo. Jednotlivé prvky systému jsou spojovány speciálním elementem do drážky, který skvěle poslouží k přesnému usazení prvku. CS-BETON nabízí kameny systému CSB – NATURBLOK ve dvou velikostech, jež lze různě kombinovat a to jak naležato i nastojato. Sloupkové prvky jsou navlékaný na závitovou tyč, která je uchycena chemickou kotvou k podezdívce plotu. Tudíž ani sloupky nebudou žádný problém!

naturblok

Na prvním místě estetika a životnost
Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostařování nabývá betonový blok vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. Od přírodního kamene je k nerozeznání! Kameny systému CSB – NATURBLOK jsou navíc dodávány v různých barevných provedeních. Při jejich výběru se nechte inspirovat okolím, plot by ho neměl nijak narušovat. Velkou výhodou plotů ze systému CSB – NATURBLOK je jejich dlouhá životnost, jsou také téměř nezničitelné. Se systémem CSB – NATURBLOK si stavíte plot na celý život, opravdu.

naturblok

Přesvědčte se na vlastní oči
Ploty ze systému NATURBLOK si navíc můžete prohlédnout i na živo – seznam výstavních míst na naleznete na našich internetových stránkách. Více informací o systému CSB – NATURBLOK naleznete na

www.csbeton.cz