Kvalitní stavební desky jsou jedině OSB

Hledáte stavební desky, které se, díky své univerzálnosti, mohou využít v mnoha stavebních odvětvích? Volba je jednoduchá. Vsaďte na OSB desky. OSB desky se postupně staly nejprodávanějšími a nejvyužívanějšími deskami v oblasti stavebnictví. Sami budete překvapeni, na jaké množství prací se hodí
 
 
  

Dají se využít opravdu na vše
Použití stavebních OSB desek při práci na stavbě je téměř neomezené. Můžete je využít do podlah, na podbití střechy a šikmin, záklop střechy, obklady stěn, stavby různých přístřešků a pergol, tvorbu bednění a při mnoha dalších činnostech. Desky můžete také snadno vrtat, řezat, spojovat, brousit, natírat, mořit stejně jako masivní dřevo. Tyto desky za velice příznivé ceny naleznete na stránkách stavbaonline.cz.  OSB Desky na těchto stránkách jsou nabízeny od kvalitního výrobce Kronospan. Tyto desky jsou lepeny bez formaldehydu v provedení Superfinish Eco.

sdeskas

OSB desky přináší na stavbu mnoho výhod a ulehčí práci
Přednostmi OSB desek jsou převážně jejich pevnost, tuhost a odolnost. Jsou vyrobeny z dřevěných odštěpků, které jsou lisovány do podoby desek. Tyto desky mají třívrstvou konstrukci, která zajišťuje vysokou pevnost. Desky jsou vyráběny ve velkých formátech, což umožňuje méně spojů a větší tepelnou i akustickou izolaci. Navíc také neobsahují žádné vady dřeva. Nenajdete na nich žádné suky, úlomky a jsou vždy perfektně rovné.  

Kompletní nabídku a informace k OSD deskám naleznete na www.stavbaonline.cz