Efektivní ochranu dřeva máte nyní na dosah ruky!

Pokud jsou vaší noční můrou škůdci nebo plísně, kteří napadají váš dřevěný dům, dekorace nebo nábytek, přinášíme vám dobrou zprávu. Vašich nočních můr se můžete zbavit díky jedinečným výrobkům, které na českém trhu nabízí společnost STACHEMA

 

 

 

       


Maximálně efektivní chemická ochrana

Červotoči, tesaříci nebo pilořitky jsou opravdu nebezpeční škůdci, kteří dokáží dřevěné stavby nebo cokoliv ze dřeva zničit a to velmi rychle. Rozhodně nejsou ničím, co byste chtěli právě ve vašem domě mít. Tito škůdci mohou do vašeho dřeva také zanést další dřevokazné houby a plísně, což může stav ještě výrazně zhoršit. Kromě konstrukční ochrany můžete se škůdci i plísněmi bojovat pomocí použití speciálních chemických přípravků. Právě ty nabízí společnost STACHEMA.

Chrání i hubí zároveň

V nabídce společnosti STACHEMA najdete v první řadě přípravek jménem Lignofix I-Profi – jedná se o ekologicky šetrný přípravek, který se vyznačuje obrovskou silou. Nejenže škůdce a plísně efektivně hubí, ale chrání dřevo proti jeho dalšímu napadení. Hmyz dokonce hubí ve všech jeho stádiích – to přípravky podobného druhu nedokáží. V nabídce společnosti najdete také další přípravky řady Lignofix, které jsou určeny například pro krovy a střechy nového domu. Konkrétně to jsou přípravky Lignofix E-Profi a Lignofix Efekt, které jsou nabízeny v barevných modifikacích bezbarvý, zelený nebo hnědý.

                 

Pro následnou optimální ochranu dřeva nejen v exteriéru doporučujeme překrytí impregnace lazurou. Společnost STACHEMA proto nabízí i účinné lazury jako je například lazura IMPRANAL PROFI, která efektivně chrání dřevo před povětrnostními vlivy a stárnutím. Tato lazura je schválena také pro použití na dětských hřištích a dřevěných hračkách.

Pokud chcete skvěle vypadající dřevo, vsaďte na přípravky společnosti STACHEMA.

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.stachema.cz